Nebojša Joksimović in Charles Jenkins
Krka zadala Crveni zvezdi prvi poraz
Joksimović in Blažič po zmagi Krke nad Zvezdo

Izbranci Aleksandra Džikića imajo enajst zmag in deset porazov in so se izenačili z Unionom Olimpijo, ki je v soboto presenetljivo izgubila z Igokeo in nima več veliko možnosti za preboj na zaključni turnir četverice.
Odličen začetek Krke
Novomeščani so pred 2.000 gledalci v dvorani Leona Štuklja začeli sijajno. Chris Booker in Jasmin Hukić sta bila natančna izza črte, po petih minutah je bilo 12:5. Za tri točke je bil natančen še Malcolm Armstead, gostje so bili nerazpoloženi in po prvi četrtini je Krka vodila s 25:13.
Crvena zvezda počasi topila prednost
Na začetku druge četrtine so se rdeče-beli z delnim izidom 0:9 približali na 30:28, razigral se je Charles Jenkins. Krka je takoj odgovorila na isti način, Alexis Wangmene in Hukić sta s trojkama povišala na 40:28. Na odmor so odšli gostitelji z devetimi točkami prednosti (41:32).
Ob koncu tretje četrtine je visoki Boban Marjanović zadel izpod obroča, v naslednjem napadu pa dodal še dva prosta meta in znižal na 55:50.
Armstead in Hukić natančna v ključnih trenutkih
V 32. minuti je Nikola Kalinić zadel trojko in Beograjčani so se približali le na dve točki zaostanka (57:55). Šest minut pred koncem je Jaka Blažič zadel za tri točke (60:59), v ključnem trenutku, ko je kazalo na preobrat, je Armstead odgovoril z dvema trojkama (66:61). Gostom se je v napadu ustavilo, Wangmene je povišal na 70:61. Gledalci so bili na nogah, ko je Hukić dve minuti pred koncem zadel izjemno trojko z osmih metrov za 75:62. Gostitelji so zanesljivo zadržali prednost in poskrbeli za veliko presenečenje.
Najboljši strelec tekme je bil Hukić z 20 točkami, Armstead in Booker pa sta jih dosegla po 18.

21. krog:
KRKA - CRVENA ZVEZDA
77:67 (25:13, 16:19, 16:20, 20:15)
2.000; Hukić 20 (3/5 za tri), Booker (7/12 za dve) in Armstead po 18, Wangmene 11, Joksimović in Kastrati po 4, Rojc 2; Jenkins 13, Williams 12, Blažič (1/3 za dve, 2/4 za tri in 3 skoki v 26 minutah) in Kalinić po 10, Marjanović 9, Mitrović 7, Zirbes 4, Lazić 2.