Argentini je tri točke prinesla akcija Gabriela Mercade in Lionela Messija. Foto: Reuters

Gavči so na prvih treh tekmah zbrali le dve točki, zdaj pa so zmagali še drugič zapored. V Santiagu so že v 10. minuti povedli gostitelji, pri izvajanju s kota je bil najvišji Felipe Gutierrez.
Messi podal pri odločilnem zadetku
Svetovni podprvaki so izenačili devet minut pozneje. Z leve strani je z desetih metrov mojstrsko sprožil Angel Di Maria, žoga je šla tik ob vratnici v mrežo. Odločilni gol je padel v 25. minuti. Akcija se je začela s prostim strelom, žoga je prišla do Lionela Messija, je z desne podal Gabrielu Mercadu, ta pa je z bližine mirno končal akcijo.

Prva točka za Venezuelo
V derbiju spodnjega dela lestvice sta se Peru in Venezuela razšla brez zmagovalca. Venezuela, ki je pred tem izgubila vse štiri tekme, je po uri igre celo vodila z 2:0, na koncu pa se je morala zadovoljiti s prvo točko (2:2).