Roberto Firmino se je dvakrat znašel na pravem mestu: najprej je po podaji Danila samo podstavil nogi za zadetek iz bližine, nato pa izkoristil podajo Neymarja za nov lahek gol. Foto: Reuters

Za petkratne svetovne prvake so gole ob Roberu Firminu, ki je zadel v 29. in 48. minuti, dosegli še Marquinhos (15. minuta), Philippe Coutinho (72.) in Bolivijec Jose Maria Carrasco, ki je v 65. minuti dosegel avtogol. Prvi brazilski zvezdnik Neymar, ki si je opomogel po bolečinah v hrbtu, je zaigral od prve minute in je k zmagi na praznem stadionu Corinthians prispeval dve podaji.

Na drugi tekmi dneva sta soigralca Josipa Iličića pri italijanskem prvoligašu Atalanti Duvan Zapata in Luis Muriel poskrbela za zmago Kolumbije s 3:0 nad Venezuelo. Zapata je zadel v 16. minuti, Muriel pa je že do polčasa dodal še dva zadetka.