Neymar je zabil 49. gol za brazilsko reprezentanco. Foto: Reuters
Christian Cueva
Christian Cueva je z natančnim strelom Peruju prinesel 8. točko v tokratnem kvalifikacijskem ciklusu. Foto: Reuters

Vse je bilo odločeno že v prvem polčasu, ki so ga gostitelji dobili s 4:0. Strelske vaje je v 11. minuti odprl Neymar, ki se je veselil 300. zadetka v karieri. Med strelce se je vpisalo pet nogometašev.

Prvi zvezdnik Brazilije je tekmo končal v krvi. Sredi drugega polčasa je namreč želel preigrati gostujočega branilca, akcija mu ni uspela, prejel je močan udarec s komolcem in v krvi zapustil tekmo.

Gavči drugič zapored igrali 2:2
Argentina je še drugič zapored igrala 2:2, tokrat v Limi, kjer je Peruju obakrat uspelo izničiti gol zaostanka. Gonzalo Higuain je v 77. minuti popeljal gavče v vodstvo z 2:1, sedem minut pozneje je izid tekme z bele točke postavil Christian Cueva. Argentinci so tako na lestvici padli na peto mesto, ki vodi v dodatne kvalifikacije.