Na ptujskem stadionu bodo še naprej spremljali prvoligaško druščino. Foto: RTV SLO
Drava se je obdržala v PrviLigi

Primorce je že v tretji minuti v vodstvo popeljal Lečič z 11-metrovke in vzbudil upanje po porazu z 0:2 na prvi tekmi v sredo. Na strel z bele točke je sodnik pokazal po prekršku nad Kremenovičem. Lečič je bil nato še nevaren, v 23. minuti je v gneči v kazenskem prostoru zadel vratnico. Ptujčani so poskušali predvsem s streli od daleč, Grbec je v 27. minuti le za malo zgrešil.

Drava je takoj na začetku drugega polčasa ostala brez izključenega Šterbala, vendar je do konca zdržala vse nalete gostiteljev. V 72. minuti je nevarno zapretil Pepelko, a je s skrajnimi močmi posredoval Murko, v 84. minuti pa je bil z glavo za las nenatančen Lečič.