Robert Koren, ki tokrat zaradi poškodbe ni igral, se vrača v Premier ligo. Foto: robert-koren.com

Hull je po 46 krogih zbral 79 točk, kar je bilo dovolj za drugo mesto, prvak druge lige pa je Cardiff s 87 točkami.
Watford je na domačem igrišču zapravil izjemno priložnost, da prehiti Hull z zmago nad Leeds Unitedom, a je v napeti končnici presenetljivo izgubil z 1:2. Srečanje je odločil Ross McCormack z lobom v zadnji minuti.

Cardiff, za katerega je Etien Velikonja igral v prvem polčasu, je sicer povedel v 49. minuti, ko je zadel Fraizer Campbell, Nick Proschwitz in Paul McShane pa sta v razmiku petih minut poskrbela za preobrat po uri igre. Gostje so tekmo končali le z deseterico, saj je bil izključen Andrew Taylor, ki je prejel dva rumena kartona. V 95. minuti je Abdoulaye Faye v kazenskem prostoru igral z roko, Nicky Maynard pa je z bele točke izid poravnal, a to ni bilo usodno za Hull.

Cardiff in Hull City bosta naslednjo sezono igrala v Premier ligi, Watford, Brigton, Crystal Palace in Leicester pa se bodo za zadnje mesto borili v dodatnih kvalifikacijah.