Prvi polčas bi lahko v celoti minil brez pravih priložnosti, a je tik pred odmorom Aluminij vendarle povedel. Žoga je po predložku z leve strani zgrešila cilj, zgrešili pa so jo tudi branilci Domžal, ki so Marcelu Čermaku omogočili novo podajo v sredino, tam pa je bil iz neposredne bližine natančen 18-letni David Flakus Bosilj in domači so vodili z 1:0.

V drugi del so gostje vstopili odločno. Dario Kolobarić je v 51. minuti odlično prodrl, si pripravil strel, a zadel le zunanji del mreže. Natančnejši je bil dobro minuto pozneje, ko je po podaji rezervista Andraža Žiniča z glavo neubranljivo zadel v zgornji levi kot vrat Luke Janžekoviča.

Domžalčani so imeli v 59. minuti priložnost za vodstvo, potem ko je Luka Petek podrl Kolobarića v kazenskem prostoru, sodniku Davidu Šmajcu pa ni preostalo drugega, kot da pokaže na 11-metrovko. Na veselje domačih se je izkazal Janžekovič, ki mu je strel Senijada Ibričića uspelo odbiti.

V 77. minuti je po odvzeti žogi na sredini igrišča Kolobarić na robu kazenskega prostora našel še enega rezervista Slobodana Vuka, ta pa je z mojstrskim zaključkom premagal Janžekoviča in tri točke so pripadle ravbarjem.

Domžale 9. decembra čaka še ena preložena tekma, ko bodo v 10. krogu gostovali pri Bravu.