Veselje Michaela Bradleyja po zmagovitem zadetku na Friuliju. Foto: EPA
Gonzalo Higuain je proti Torinu dvakrat zadel z 11-metrovke. Foto: EPA
Carlos Tevez
Carlos Tevez je pomagal Juventusu do zmage z izjemnim zadetkom. Foto: EPA
Marco Parolo
Marco Parolo je v 94. minuti odločil tekmo Parma - Milan, ko se je razprl "živi zid" z Valterjem Birso in Alessandrom Matrijem. Foto: EPA
Boštjan Cesar
Boštjan Cesar je v Serie A pred tokratnim zadetkom nazadnje v polno meril 6. februarja 2011 na tekmi v Rimu proti Laziu. Foto: EPA

Edini strelec je bil v 82. minuti z roba kazenskega prostora ameriški rezervist Michael Bradley po akciji Danieleja De Rossija in Kevina Strootmana. Rimljani so imeli tedaj na igrišču igralca manj, saj je bil v 66. minuti zaradi drugega rumenega kartona izključen Maicon. Roma, ki ni mogla računati na Francesca Tottija in Gervinha, je z deveto zaporedno zmago na začetku sezone izenačila rekord Juventusa iz sezone 2005/06.

Udinese lahko objokuje zamujene priložnosti, saj je bil na Friuliju vsaj enakovreden tekmec, v prvem polčasu bi si morda celo zaslužil vodstvo. Odlično razpoloženi Luis Muriel je v 3. minuti med drugim zadel vratnico, sredi drugega polčasa pa je za malo zgrešil Antonio Di Natale.
Napoli in Juventus zmagala z 2:0
Najtesnejša zasledovalca Rome ostajata Napoli in Juventus. Neapeljčani so z dvema zadetkoma Gonzala Higuaina s sporno dosojenih 11-metrovk z 2:0 ugnali Torino, "stara dama" pa je bila z istim izidom boljša od Genoe. V polno sta v prvem polčasu, ko so gostitelji odigrali najbolje v tej sezoni, merila Arturo Vidal z bele točke in Carlos Tevez po tleh z levico, potem ko je zadnji sijajno preigral Šimeta Vrsaljka. Tudi pri 11-metrovki Juventusa ni bilo vse "čisto". Davide Biondini je namreč prekršek nad Kwadwom Asamoahom storil nekaj centimetrov zunaj kazenskega prostora.

Poraz Milana v 94. minuti
Milan je s 3:2 izgubil v Parmi. Po prvem polčasu je zaostajal z 2:0, nato na začetku nadaljevanja hitro izenačil (prvi gol je dosegel Alessandro Matri, ki je v 52. minuti zamenjal slabega Maria Balotellija), v 94. minuti pa tretji zadetek prejel s prostega strela. Junak gostiteljev je bil Marco Parolo, ki je izkoristil luknjo v "živem zidu", kjer sta stala Matri in Valter Birsa. Ta je v rdeče-črnem dresu prvič odigral vso tekmo.

Zadetek Cesarja ni pomagal
je Chievo proti Fiorentini v 13. minuti z glavo popeljal v vodstvo, toda nogometaši iz Verone so na koncu ostali praznih rok, saj so klonili z 1:2. Cesar je dosegel svoj četrti zadetek v Serie A, preostale tri ima v statistiki vpisane iz krstne sezone v Italiji pred tremi leti (2010/11).
Cesar 13.; Cuadrado 45., 64.
Cesar je igral vso tekmo, Lazarević (oba Chievo) je bil na klopi. Iličić (Fiorentina) je poškodovan.
JUVENTUS - GENOA 2:0 (2:0)