Čeprav je imel avstrijski prvak več priložnosti v prvem polčasu, se je izraelski prvi veselil gola, in to že v 9. minuti. Dan Biton je izkoristil natančno globinsko podajo Eylona Haima Almoga in z lobom z roba kazenskega prostora premagal vratarja Salzburga.

Salzburg je hitro po vrnitvi na zelenico izenačil. Po tem, ko je Matan Baltaksa v kazenskem prostoru na tla zrušil Patsona Dako, je sodnik pokazal na belo točko. 11-metrovko je uspešno izvedel nadarjeni 19-letni Madžar Dominik Szoboszlai.

Za preobrat v Tel Avivu je poskrbel Masaja Okugava. Akcijo je začel Szoboszlai, ki je na desni zaposlil Sekouja Koito, ta je poslal žogo pred vrata, tam pa je Okugava zlahka zabil za vodstvo Avstrijcev (1:2).