James Wilson je bil junak večera na Old Traffordu. Foto: Reuters
Ryan Giggs
Ryan Giggs je vstopil v 70. minuti in dokazal, da je še vedno v odlični formi. Je bila to zadnja tekma legendarnega vezista na Old Traffordu? Foto: Reuters
Nemanja Vidić
Nemanja Vidić je imel po koncu tekme kratek poslovilni govor. Foto: Reuters

Sir Bobby Charlton je podelil priznanje Nemanji Vidiću že pred tekmo. Srb je odigral zadnjo tekmo na Old Traffordu, kjer je bil steber obrambe od januarja 2006, poleti pa se seli v Milano k Interju. Vstopil je že v 22. minuti, saj se je poškodoval Phil Jones.

Rdeči vragi so imeli veliko premoč v prvem polčasu, povedli pa so po pol ure igre. Marouane Fellaini je z glavo podaljšal žogo do 18-letnega Wilsona, ki je z levico iz bližine matiral Eldina Jakupovića.

Tudi v drugem delu so bili gostitelji precej boljši. Po uri igre je sijajni Adnan Januzaj ušel po desni strani in podal pred vrata, kjer je Fellaini iz bližine meril naravnost v Jakupovića, odbito žogo pa je Wilson poslal v mrežo. V 64. minuti je prejel stoječe ovacije, ko je zapustil zelenico, vstopil je Robin van Persie. Gostje so se le prebudili, George Boyd je zaposlil rezervista Matta Fraytta, ki je z roba kazenskega prostora z desnico znižal na 2:1.

Trener Giggs vstopil in podal za 3:1
V 70. minuti je na Old Traffordu završalo, trener Ryan Giggs je vstopil, na klop pa je odšel Thomas Lawrence, ki je prav tako debitiral v Premier ligi. Tri minute pred koncem je Giggs lepo našel van Persieja, njegov prvi strel je bil ustavljen, nato pa je z desnico s 15 metrov zatresel mrežo.