Po uspešnem štartu v prvenstvo, smo minulo soboto odigrali že 2. tekmovalni dan. Tokrat se je karavana igralcev preselila v Lukovico. Za nekatera moštva je bil to v bistvu šele začetek tekmovanja, saj teden dni nazaj še niso bila na tekmovalnem razporedu.
Dolenjske Toplice so odigrale kar dve tekmi in zabeležili ničlo. Klub z dolgoletno tradicijo je pred leti ostal brez jedra ekipe, ki so sodelovali tudi v končnicah državnih prvenstev. Trenutno igrajo zgolj z domačimi igralci, v pomoč pa so jim tudi štirje igralci razpadlih Kočevskih medvedov. Na prvi tekmi dneva so prav domačini iz Prevoj premagali Dolenjce z visokih 8:1. Boštjan Tekavc, Janko Urbanija ter Jure Cerar so bili nerešljiva uganka, saj so skupaj prispevali kar 7 zadetkov ter 6 podaj. Tudi na drugi tekmi dneva smo bili priča veliki kakovostni razliki. Močno okrepljeni Sebbri Orli so dotolkli Piščance iz Postojne, vendar šele v 2. delu tekme, saj je Piščancem zmanjkalo moči. Žiga Slavec in Matevž Hostar sta za Orle prispevala kar 4 zadetke ter 5 podaj. IHK Pingvin tudi tokrat ni imel možnosti, saj so že drugo tekmo zapored odigrali proti enim od favoritov prvenstva. Strelcev pri študentih ne bi izpostavljali, saj so se skoraj vsi vpisali v ta del statistike. Hervis je po porazu minuli teden iskal uteho v tekmi proti Dolenjcem. Blaž Janhar je s tremi zadetki odločil zmagovalca že v 1. polčasu. Navidez lahka zmaga Tigersov, vednar pa je bil rezultat 1:3 še dobro minuto pred koncem tekme. Omeniti velja Uroša Kristana, ki je dosegel hat-trick za Tigre.