Encijani so bili ves čas boljši nasprotnik, v vsakem polčasu - na odmor so odšli s prednostjo 20:16 - so dosegli po dva zadetka. V prvem polčasu je to uspelo Žigi Burniku v 10. in Titu Hočevarju v 25. minuti, v nadaljevanju sta bila uspešna še Grega Miljuš v 44. in George Skofič v 57. minuti.

Avstrijci so dosegli dva zadetka - ob koncu prvega polčasa je zaostanek na 20:14 znižal Mathias Hemetsberger, v 71. minuti se je zadetka veselil še Paul Hruschka. Končni izid (38:23) je s strelom za potrditev zadetka postavil Maximilian Navas.

Slovenija na lestvici skupine 2C zaseda drugo mesto in se bo naslednji teden za zmago v skupini udarila s prvouvrščenim Luksemburgom v Luxembourgu. Zmagovalec skupine se uvrsti v višji rang tekmovanja.