25-letna članica KUK Renče je svoji bogati beri medalj s svetovnih in evropskih prvenstev dodala še dve novi. Foto: Ervin Čurlič
Kotalkarica Mlinaričeva nadaljuje z zbiranjem odličij

Lucija Mlinarič je osvojila srebrno odličje v kombinaciji in bronasto v prostem programu, Nika Arčon (KUK Nova Gorica) pa je bila bronasta v kombinaciji. V mladinski konkurenci je Veronika Brešar (Pirueta) zasedla osmo mesto v obveznih likih v mladinski konkurenci.
Mlinaričeva tekmovalka za največje tekme
Renčanka je tako še povečala število medalj z najuglednejših tekmovanj. Na lanskem svetovnem prvenstvu, ki je potekalo v Braziliji, je osvojila dve srebrni medalji - v prostem programu in v kombinaciji, z evropskega prvenstva v Italiji pa je 25-letna Lucija prinesla še dve zlati medalji (kombinacija in prosti program) in eno srebro, ki ga je dosegla v obveznih likih.