St. Louis Rams so prekinili niz 93 tekem, na katerih niso imeli pozitivnega razmerja zmag. Daljši tovrstni niz so imeli le še Oakland Raidersi (101 tekma, 2004-2010) in New Orleans Saintsi (97 tekem, 1971-1977). Foto: Reuters
Kevin Kolb
Kevin Kolb je vrgel 50 podaj, od tega je bilo 28 uspešnih. Foto: Reuters

Domači podajalec Sam Bradford je sicer uspešno zaključil le sedem od 21 podaj, a kar dve sta pristali v končni coni. Že v prvem napadu je po dobrih dveh minutah njegovo podajo v točke pretvoril Lance Kendricks, na začetku zadnje četrtine pa je po 51 jardov dolgi podaji izid tekme postavil novinec Chris Givens. Bradford je v končni coni vrgel še prestreženo podajo.

Ramsi so imeli ključ do zmage v obrambi, ki je dovolila le tri točke. Arizona je letos dobila vse štiri tekme, na vsaki pa dosegla vsaj 20 točk! Tokrat je bil njihov podajalec Kevin Kolb podrt kar devetkrat, s čimer je izgubil 52 jardov. Arizona je s tekom pridobila le 45 jardov.

Lani je bila divizija NFC zahod popolnoma v znamenju San Francisca, ki se je "znesel" nad vsemi preostalimi ekipami, letos pa je vsaj v prvih tednih izjemno izenačena. St. Louis ima zdaj razmerje zmag (3-2), s čimer ima prvič po novembru leta 2006 na svojem računu več zmag kot porazov.

V letošnji sezoni sta tako le še dve neporaženi ekipi - Houston in Atlanta.