Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Ni najdenih zadetkov.

Slovenske uvrstitve v Sočiju

ZLATO
Tina Maze, alpsko smučanje, smuk
Tina Maze, alspko smučanje, veleslalom

SREBRO
Peter Prevc, smučarski skoki, srednja skakalnica
Žan Košir, deskanje na snegu, paralelni slalom

BRON
Vesna Fabjan, smučarski teki, šprint prosto
Teja Gregorin, biatlon, zasledovalna tekma
Peter Prevc, smučarski skoki, velika skakalnica
Žan Košir, deskanje na snegu, paralelni veleslalom

4. mesto:
Tina Maze, alpsko smučanje, superkombinacija
Jakov Fak, biatlon, skupinski štart, 15 km
Teja Gregorin, biatlon, skupinski štart, 12,5 km

5. mesto:
Skakalna reprezentanca, smučarski skoki, ekipna tekma
Rok Marguč, deskanje na snegu, paralelni veleslalom
Tina Maze, alpsko smučanje, superveleslalom

6. mesto:
Filip Flisar, smučarski kros
Maja Vtič,  smučarski skoki, srednja skakalnica
Rok Flander, deskanje na snegu, paralelni veleslalom
Biatlonska moška štafeta, 4x7,5 km

7. mesto:
Slovenska hokejska reprezentanca

8. mesto:
Tim Kevin Ravnjak, deskanje na snegu, snežni žleb
Tina Maze, alpsko smučanje, slalom


9. mesto:
Jernej Damjan, smučarski skoki, srednja skakalnica
Katja Višnar, smučarski teki, šprint prosto

10. mesto:
Jakov Fak, biatlon, šprint, 10 km
Maruša Ferk, alpsko smučanje, superkombinacija
Ilka Štuhec, alpsko smučanje, smuk
Katja Višnar in Alenka Čebašek, smučarski teki, ekipni šprint

11. mesto:
Katja Požun, smučarski skoki, srednja skakalnica
Teja Gregorin, biatlon, individualno, 15 km
Slovenija (Čebašek, Višnar, Jezeršek, Fabjan), smučarski tek, štafeta 4x5 km
Mitja Valenčič, alpsko smučanje, slalom

12. mesto:
Rok Marguč, deskanje na snegu, paralelni slalom


13. mesto:

Ilka Štuhec, alpsko smučanje, superveleslalom

14. mesto:

Teja Gregorin, biatlon, šprint, 7,5 km

16. mesto:
Marjan Jelenko, nordijska kombinacija, velika skakalnica + 10 km teka 
Maruša Ferk, alpsko smučanje, superveleslalom


17. mesto:

Alenka Čebašek, smučarski teki, šprint prosto
Jernej Damjan, smučarski skoki, velika skakalnica


18. mesto:
Maruša Ferk, alpsko smučanje, smuk

19. mesto:
Maruša Ferk, alpsko smučanje, slalom
Barbara Jezeršek, tek na smučeh, dvojno zasledovanje 7,5 km + 7,5 km

20. mesto:
Jurij Tepeš, smučarski skoki, velika skakalnica
Katarina Lavtar, alspko smučanje, veleslalom

21. mesto:
Marjan Jelenko, nordijska kombinacija, srednja skakalnica + 10 km teka
Izidor Šušteršič, deskanje na snegu, paralelni  veleslalom

22. mesto:
Rok Flander, deskanje na snegu, paralelni slalom

23.  mesto:
Žan Kranjec, alpsko smučanje, veleslalom
Gloria Kotnik, deskanje na snegu, paralelni slalom

24. mesto:
Klemen Kosi, alpsko smučanje, smuk
Klemen Bauer, biatlon, zasledovalno, 12,5 km
Gloria Kotnik, deskanje na snegu, paralelni veleslalom

26. mesto:
Klemen Bauer, biatlon, šprint, 10 km
Jurij Tepeš, smučarski skoki, srednja skakalnica 
Špela Rogelj,  smučarski skoki, srednja skakalnica 

27. mesto:
Nika Razinger, smučarski teki, šprint prosto
Eva Logar, smučarski skoki, srednja skakalnica

29. mesto:
Jan Kralj, deskanje na snegu, snežni žleb
Klemen Kosi, alpsko smučanje, superveleslalom

31. mesto:

Jakov Fak, biatlon, zasledovalno, 12,5 km
Ilka Štuhec, alspko smučanje, veleslalom
Barbara Jezeršek, smučarski teki, 30 km prosto

32. mesto:
Jakov Fak, biatlon, individualno, 20 km

33. mesto:
Gašper Berlot, nordijska kombinacija, velika skakalnica + 10 km teka
Alenka Čebašek, smučarski tek, klasično 10 km

34. mesto:
Gašper Berlot, nordijska kombinacija, srednja skakalnica + 10 km teka

37. mesto:
Mitja Oranič, nordijska kombinacija, srednja skakalnica + 10 km teka
Robert Kranjec, smučarski skoki, velika skakalnica
Klemen Kosi, alpsko smučanje, veleslalom

39. mesto:
Mitja Oranič, nordijska kombinacija, velika skakalnica + 10 km

41.mesto:
Barbara Jezeršek, smučarski tek, 10 km klasično

49. mesto:

Janez Marič, biatlon, zasledovalno, 12,5 km

51. mesto:

Janez Marič, biatlon, šprint, 10 km

52. mesto:
Klemen Bauer, biatlon, individualno, 20 km

54. mesto:
Katja Višnar, smučarski tek, 10 km klasično

60. mesto:
Nika Razigner, smučarski tek, 10 km klasično

63. mesto:
Janez Marič, biatlon, individualno, 20 km

72. mesto:

Peter Dokl, biatlon, šprint, 10 km

74. mesto:
Peter Dokl, biatlon, individualno, 20 km

ODSTOP:
Izidor Šušterišič, deskanje, paralelni slalom
Klemen Kosi, alpsko smučanje, superkombinacija

NENASTOPI ZARADI POŠKODB:
Cilka Sadar, smučarsko deskanje, snežni kanal in deskanje po objektih
Rok Perko, alpsko smučanje, smuk
Robert Kranjec, smučarski skoki, srednja skakalnica
Katarina Lavtar, alpsko smučanje, slalom

Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov