Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Bedene izločil tudi tretjega nosilca Carrena Busto Aljaž Bedene še naprej blesti na južnoameriški turneji na pesku. V osmini finala turnirja v Riu de Janeiru je izločil tretjega nosilca Pabla Carrena Busto s 6:3, 5:7 in 6:2.
Bedene nadaljuje odlične predstave, nov poraz Kavčiča Blaž Kavčič je izpadel v prvem krogu turnirja v Marseillu. S 6:4 in 6:4 ga je po uri in 12 minutah izločil Mischa Zverev.
Federerjev števec vladanja nadaljuje pri 303 tednih Roger Federer se je februarja 2004 prvič povzpel na vrh lestvice ATP. 14 let pozneje se spet ponaša kot uradno najboljši teniški igralec na svetu.
Thiem ni dopustil presenečenja Bedenetu Aljaž Bedene je v finalu teniškega turnirja ATP v Buenos Airesu moral priznati premoč prvemu nosilcu in šestemu igralcu sveta, Avstrijcu Dominicu Thiemu. Po uri in pol je klonil s 6:2 in 6:4.
Federer za konec sanjskega tedna do nove turnirske zmage Roger Federer je veliki zmagovalec turnirja ATP v Rotterdamu na Nizozemskem. Prvi nosilec turnirja je v finalnem dvoboju zanesljivo premagal drugopostavljenega Bolgara Grigora Dimitrova s 6:2 in 6:2.
Bedene v velikem finalu Buenos Airesa Slovenski tenisač Aljaž Bedene se je uvrstil v finale teniškega turnirja v Buenos Airesu. V polfinalu je premagal domačina Federica Delbonisa s 6:4, 2:6 in 6:1.
Federer postavil nov mejnik - najstarejša številka ena Roger Federer si je z zmago nad Robinom Haasejem v četrtfinalu turnirja v Rotterdamu zagotovil vrnitev na vrh lestvice ATP, kjer je preživel že rekordna 302 tedna.
Federer v Rotterdamu le še zmago oddaljen od številke ena Roger Federer je v osmini finala teniškega turnirja v Rotterdamu premagal Philippa Kohlschreiberja s 7:6 in 7:5. V petek lahko postane najstarejši igralec v zgodovini na prvem mestu na lestvici ATP.
Bedene nadaljuje pohod v Buenos Airesu Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je napredoval v četrtfinale teniškega turnirja v Buenos Airesu, potem ko je s 3:6, 7:5 in 6:1 ugnal Španca Alberta Ramosa Vinolasa.
Bedene uspešen v Buenos Airesu, Kavčič izpadel v New Yorku Aljaž Bedene je z zmago začel turnir v Buenos Airesu. V prvem krogu je s 6:0 in 6:3 ugnal Čeha Jirija Veselyja.
Kvalifikant Bašić po skalpu Wawrinke zmagal v Sofiji Mirza Bašić je senzacionalno osvojil turnir ATP v Sofiji. 26-letni tenisać in Bosne in Hercegovine je v finalu premagal Mariusa Copila s 7:6, 6:7 in 6:4.
Slovenke že pred dvobojem dvojic obstale v skupini Slovenska ženska teniška reprezentanca je v tretjem krogu 1. evroafriške skupine pokala Fed v Talinu premagala Švedsko s 3:0 in obstala v skupini.
Drugi poraz slovenskih tenisačic v Talinu Slovenska ženska teniška reprezentanca je v drugem dvoboju prve evroafriške skupine Pokala Fed v Talinu izgubila proti Madžarski z 1:2.
Copil z 12 asi gladko odpravil Kavčiča Blaž Kavčič je izpadel v osmini finala turnirja v Sofiji. Marius Copil je bil boljši s 6:2 in 6:2 po uri in šestih minutah. 193 cm visoki Romun je na 99. mestu na lestvici ATP.
Poraz Slovenk na uvodnem obračunu - Hrvatice dobile igro dvojic Slovenska teniška reprezentanca je v prvem krogu 1. evroafriške skupine Pokala Fed v Talinu izgubila proti Hrvaški z 1:2. V četrtek Slovenke čaka Madžarska, v petek pa Švedska.
Kavčič uspešno začel v Sofiji Blaž Kavčič je uspešno začel nastope na turnirju ATP v Sofiji. V 1. krogu je premagal Srba Lasla Đereja s 6:4 in 6:4. Kavčič se je ekspresno vrnil v teniško karavano.
Slovenke v Talinu proti Hrvaticam, Madžarkam in Švedinjam Slovenska ženska teniška reprezentanca bo v sredo v Talinu začela boje v 1. evroafriški skupini Pokala federacij.
Nadal se bo vrnil v Acapulcu - obeta se napet boj za številko ena Rafael Nadal se bo vrnil konec februarja na turnirju v Acapulcu. 31-letni Španec je zunaj tekmovalnega pogona od četrtfinala proti Marinu Čiriću na Odprtem prvenstvu Avstralije v Melbournu.
V četrtfinalu Davisovega pokala še Francija, Belgija, Hrvaška in Španija Lanski finalistki Davisovega pokala Francija in Belgija sta si zagotovili napredovanje med osem najboljših teniških ekip na svetu.
Kočevar Dešman nemočen v odločilnem obračunu - zmaga Poljske v Mariboru Slovenska teniška reprezentanca je v jubilejnem šestdesetem nastopu v Davisovem pokalu doživela šesti poraz na domačih tleh. V Mariboru je bila Poljska boljša s 3:2.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Rok Marguč
2
23. februar 2018 ob 18:00 5. mesto v Sočiju mi ni nič prineslo. Ali sem 4. ali 24., to je vseeno. Ne nazadnje to niso moje zadnje olimpijske igre.