Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Svitolina z drugo zmago na pragu polfinala Elina Svitolina je dosegla drugo zmago na zaključnem turnirju WTA v Singapurju. Šesta nosilka je po uri in 54 minutah ugnala Karolino Pliškovo s 6:3, 2:6 in 6:3.
Wawrinka se je poškodoval med treningom s Federerjem in končal sezono Stan Wawrinka si je poškodoval hrbet med treningom z rojakom Rogerjem Federerjem in je moral odpovedati dvoranski turnir v Baslu.
Obračun debitantk na zaključnem mastersu dobila Sloane Stephens Na zaključnem turnirju najboljše osmerice teniških igralk sveta sta se v predtekmovanju srečali zadnji zmagovalki Odprtega prvenstva ZDA, zmagala pa je Sloane Stephens.
Cicipas prvi Grk z zmago na ATP-turnirju Stefanos Cicipas je na turnirju v Stockholmu postal prvi Grk z zmago na ATP-turnirju, Karan Hačanov pa je v Moskvi končal devetletno sušo ruskih teniških igralcev na Kremlinovem pokalu.
Wimbledon uvaja podaljšano igro odločilnega niza pri 12:12 Leta 2010 sta John Isner in Nicolas Mahut odigrala najdaljši teniški dvoboj v zgodovini, ki se je v prvem krogu Wimbledona končal po 11 urah in 5 minutah z izidom 70:68 v petem nizu.
Prva igralka sveta Halepova odpovedala zaključni turnir Romunka Simona Halep je zaradi poškodbe hrbta odpovedala nastop na finalnem turnirju WTA med 21. in 28. oktobrom v Singapurju.
Klepačeva in Martinezova na zaključnem turnirju dvojic v Singapurju Zaključni turnir serije WTA bo potekal od 21. do 28. oktobra. Pomerilo se bo najboljših osem posameznic in osem parov na svetu.
Berankis spravil v obup najprej Kavčiča in nato še Bedeneta Blaž Kavčič in Aljaž Bedene si bosta dobro zapomnila Litovca Ričardasa Berankisa, ki je na turnirju v Moskvi po ogorčenem boju izločil oba slovenska tenisača. 107.
Bedene po podaljšani igri tretjega niza v 2. krog Moskve Aljaž Bedene je v prvem krogu teniškega turnirja ATP-serije 250 v Moskvi premagal Srba Lasla Đereja s 5:7, 6:4 in 7:6.
Nova smola Del Potra: Zaradi zloma najbrž že konec sezone Juan Martin del Potro bi lahko izpustil preostanek sezone, potem ko si je v na videz nedolžnem padcu v dvoboju proti Borni Ćoriću v Šanghaju zlomil pogačico.
Đoković prek Ćorića in Šanghaja nadaljuje ofenzivo na št. 1 Mladi Hrvat je izzival prekaljenega Srba, a presenečenja v finalu mastersa v Šanghaju ni bilo.
Mladi Ćorić spravil na kolena velikega Federerja Hrvaški tenisač Borna Ćorić je še drugič v karieri premagal velikega Švicarja Rogerja Federerja, potem ko ga je s 6:4 in 6:4 izločil v polfinalu Šanghaja.
Đoković ponovil Wimbledon; Federer izločil Nišikorija Srbski tenisač Novak Đoković je v ponovitvi finala letošnjega Wimbledona premagal Kevina Andersona in se uvrstil v polfinale predzadnjega turnirja serije masters v Šanghaju.
Đoković se je Cecchinatu oddolžil s kravato Novak Đoković se je po gladki zmagi nad Marcom Cecchinatom uvrstil v četrtfinale predzadnjega letošnjega turnirja serije masters v Šanghaju.
Bedene načrtuje agresivno igro: Preveč sem čakal in boljši igralci to kaznujejo Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je na lestvici ATP na 66. mestu. Do konca leta bo igral še na velikih turnirjih v Moskvi, na Dunaju in v Parizu.
Federer po hudem boju strl obetavnega Medvedjeva Roger Federer se je moral pošteno potruditi za preboj v osmino finala mastersa v Šanghaju. Branilec naslova je premagal Daniila Medvedjeva s 6:4, 4:6 in 6:4.
Hercogova se je upirala 50 minut Polona Hercog je v osmini finala teniškega turnirja v Tiandžinu izgubila proti prvi nosilki Karolini Pliškovi s 6:1 in 6:2.
Hercogova bo v Tiandžinu izzvala Pliškovo, Jakupovićeva izpadla Polona Hercog je v uvodnem krogu turnirja v Tiandžinu premagala Laro Arruabarrena s 7:6 in 6:2. V drugem krogu jo čaka prva nosilka Karolina Pliškova.
Basilašvili v finalu presenetil "DelPa" Nikoloz Basilašvili je v finalu turnirja v Pekingu premagal prvega nosilca Juana Martina del Potra s 6:4 in 6:4. Za Gruzijca je to druga turnirska zmaga v karieri.
Medvedjev pokvaril nedeljsko zabavo Keia Nišikorija Daniil Medvedjev je zmagovalec teniškega turnirja ATP serije 500 v Tokiu. V finalu je s 6:2 in 6:4 ustavil domačega zvezdnika Keia Nišikorija.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Svetlan Vujasin
22
23. oktober 2018 ob 10:21 Vse, kar je nad 21 km, je lahko posiljevanje organizma. Da nekdo, ki trenira le eno leto, reče, da bo šel oktobra na Ljubljanski maraton na 42 km, se mi zdi bolno.
Več novic ...
Anketa: 17. oktober 2018 ob 17:41

Koga bi si želeli na mestu selektorja slovenske članske nogometne reprezentance?