Rezultati iskanja

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Tenis - Arhiv

Osip nosilcev v Riu lepa priložnost za Bedeneta

Aljaž Bedene je na turnirju ATP serije 500 v Rio de Janeiru s 6:3, 6:4 premagal Brazilca Thiaga Monteira in se uvrstil v četrtfinale. Tam ga čaka Bolivijec Hugo Dellien.

Dalila Jakupović dobro utrudila sedmo igralko sveta, Bedene napredoval v Riu

Dalila Jakupović je prvič igrala proti igralki iz deseterice svetovne teniške lestvice in se dobro upirala Angelique Kerber, ki je za zmago v dveh nizih (7:6, 6:3) potrebovala uro in 34 minut.

Srečna poraženka Jakupovićeva v drugem krogu Dubaja

Dalila Jakupović se je prebila v drugi krog močnega turnirja v Dubaju, na katerem nastopa osem izmed prvih desetih teniških igralk sveta.

Prva turnirska zmaga za Monfilsa po 13 mesecih

Francoz Gael Monfils je zmagal na teniškem turnirju ATP v Rotterdamu in se veselil prve turnirske zmage po 13 mesecih. V finalu je bil po uri in 45 minutah boljši od Švicarja Stana Wawrinke s 6:3, 1:6 in 6:2.

Bedene se je spotaknil na drugi oviri

Aljaž Bedene je turnir v Buenos Airesu končal v osmini finala. S 6:4, 2:6, in 6:2 ga je izločil četrti nosilec, domačin Diego Schwatzman.

Bedene uspešno začel turnir v Buenos Airesu

Najboljši slovenski tenisač Aljaž Bedene je uspešno začel turnir v Buenos Airesu, kjer je premagal Argentinca Guida Andreozzija z 1:6, 7:6 in 6:2.

Osaka se je nepričakovano razšla s svojim trenerjem

Presenetljiva novica prihaja iz teniškega sveta. Prva igralka z lestvice WTA Naomi Osaka se je le 16 dni po zmagi na OP Avstralije razšla s trenerjem Sascho Bajinom.

Tsonga z izjemnimi servisi do zmage v Montpellierju

Jo-Wilfired Tsonga je v finalu turnirja v Montpellierju premagal rojaka Pierre-Huguesa Herberta s 6:4 in 6:2. Za 33-letnega Tsongaja, ki je za zmago dobil 90.000 evrov, je bila to 17. turnirska zmaga v karieri.

Cuevas ustavil Bedeneta v Cordobi

Najboljši slovenski tenisač Aljaž Bedene je izpadel v četrtfinalu turnirja v argentinski Cordobi, potem ko ga je s 7:6 in 6:1 izločil Urugvajec Pablo Cuevas.

Slovenske tenisačice se bodo borile za obstanek proti Gruziji

Slovenska ženska teniška reprezentanca bo v soboto igrala za obstanek v prvi evroafriški skupini Pokala Fed proti Gruziji. Varovanke Andreja Kraševca so izgubile vse tri obračune v skupini, tudi zadnjega proti Grčiji z 1:2.

Slovenke tudi proti Madžarkam nemočne

Slovenska teniška reprezentanca je v Pokalu Fed v Bathu izgubila tudi drugi obračun 1. evroafriške skupine. Upov na uspeh proti Madžarski je bilo konec že po dveh izgubljenih dvobojih med posameznicami.

Bedene v Cordobi izločil prvega nosilca

Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je v osmini finala turnirja v Cordobi s 6:1 in 6:4 premagal prvega nosilca Fabia Fogninija.

Britanke v Bathu premočne za Slovenke

Že v uvodnem obračunu 1. evroafriške skupine Pokala Federacij so se slovenske teniške igralke srečale s favoritinjami za skupno zmago in napredovanje v svetovno skupino tega tekmovanja, Britankami.

Bedene bo po uvodni zmagi v Cordobi izzval prvega nosilca Fogninija

Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je uspešno začel turnir ATP v Cordobi. V 1. krogu je premagal Maximiliana Martererja s 6:3 in 6:4. V osmini finala ga čaka prvi nosilec Fabio Fognini.

Bertensova zmagala v St. Peterburgu, znani udeleženci zaključnega turnirja Davisovega pokala

Kiki Bertens je zmagovalka turnirja v St. Peterburgu, v finalu je s 7:6 in 6:4 premagala Donno Vekić. Za Nizozemko je to osma turnirska zmaga v karieri in prva letošnja.

Zidanškova na Tajskem obstala v polfinalu

Slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek je na turnirju WTA v Hua Hinu na Tajskem z nagradnim skladom 250 tisoč dolarjev obstala v polfinalu.

Zidanškova z nizom devetih iger v polfinale Hua Hina

Tamara Zidanšek se je uvrstila v polfinale teniškega turnirja na Tajskem, potem ko je po izgubljenem prvem nizu premagala Švicarko Viktorijo Golubic, 106. igralko sveta.

Slovenke znova oslabljene v Pokalu Fed; Zidanškova v četrtfinalu

" Res ne vem, kaj je treba narediti, da bi vse najboljše slovenske igralke nastopile skupaj , " se sprašuje kapetan slovenske teniške reprezentance Andrej Kraševec.

Murray opravil z operacijo kolka, se bo lahko poslovil v Wimbledonu?

Škotski teniški igralec Andy Murray, nekdanja številka 1 moškega tenisa, je v ponedeljek prestal operacijo kolka. Zdaj upa, da bo hitro okreval in se dostojno pripravil, da se bo lahko v Wimbledonu poslovil od bele karavane.

Osaka na vrh svetovne lestvice s tremi osvojenimi turnirji

Po dveh zaporednih grand slamih, skupno pa šele s tretjim osvojenim turnirjem v karieri, se je na vrh teniške lestvice zavihtela Naomi Osaka. Pri moških bo še nekaj časa kraljeval Novak Đoković.