Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Wawrinka od zmage nad Federerjem oddaljen le dve točki Stan Wawrinka na trdi podlagi še nikoli ni bil tako konkurenčen Rogerju Federerju kot v petek v Cincinnatiju, a slovitemu rojaku vendarle ni mogel preprečiti uvrstitve v polfinale.
Đoković izločil branilca naslova Dimitrova V četrtek je dež preprečil večino obračunov na turnirju serije 1.000 v Cincinnatiju. Osmina finala in četrtfinale sta bila na sporedu petek.
Razigrani Haase izločil Zvereva Alexander Zverev je izpadel že v 2. krogu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju. S 5:7, 6:4 in 7:5 ga je ugnal Robin Haase.
Federer podaljšal zmagoviti niz v Cincinnatiju Švicarski teniški as Roger Federer se je uvrstil v osmino finala mastersa v Cincinnatiju, potem ko je v 2. krogu v dveh nizih premagal Nemca Petra Gojowczyka (6:4 in 6:4).
Đoković pred mejnikom 100.000 osvojenih točk Novak Đoković je v slabih desetih letih – odkar je ATP uvedel spremembo točkovanja – skupaj osvojil skoraj 100.000 točk. Na portalu Športni SOS tokrat govorimo o tenisu.
Đoković v Cincinnatiju po dveh urah le strl Johnsona Novak Đoković se je moral pošteno potruditi, da je strl odpor Američana Steva Johnsona v prvem krogu letošnjega mastersa v Cincinnatiju (6:4 in 7:6).
Srebotnikova že končala nastope v Cincinnatiju Katarina Srebotnik je že končala nastope na 2.874.299 dolarjev vrednem turnirju WTA v Cincinnatiju, potem ko je v paru z Američanko Vanio King izgubila dvoboj prvega kroga.
Murray po poškodbi na najde prave forme Andy Murray po vrnitvi na teniška igrišča še ni našel prave forme. V uvodnem krogu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju ga je s 6:1, 1:6 in 6:4 izločil Lucas Pouille.
Nadal osvojil Toronto in odpovedal Cincinnati Rafael Nadal je v finalu turnirja serije masters v Torontu preprečil vrnitev Stefanosa Cicipasa in osvojil 80. lovoriko v karieri. Po uri in 43 minutah je bil boljši s 6:2, 7:6.
Cicipas piše teniško zgodovino Niti finalistu Wimbledona Kevinu Andersonu ni uspelo v Torontu zaustaviti pohod mladega Stefanosa Cicipasa, ki bo zaigral v svojem prvem finalu teniškega turnirja serije masters.
Francozu Lestiennu verjetno zadnji challenger v Portorožu Francoz Constant Lestienne je zmagovalec teniškega turnirja Zavarovalnice Sava v Portorožu.
Za naslov v Portorožu Arnaboldi in Lestienne Andrea Arnaboldi in Constant Lestienne se bosta pomerila v finalu challengerja v Portorožu.
Izjemni Cicipas rešil dve zaključni žogi in izločil Zvereva Stefanos Cicipas je v četrtfinalu turnirja serije 1.000 v Torontu premagal Alexandra Zvereva s 3:6, 7:6 in 6:4. Grški najstnik je v podaljšani igri drugega niza rešil dve zaključni žogi Nemca.
V Portorožu naslednje leto spet čas za ženski tenis? Letošnji teniški challenger v Portorožu je, glede slovenskih nastopov, dosegel dno, tako da je vedno bolj jasno, da je spet čas za organizacijo ženskega turnirja.
V Portorožu izpadel branilec naslova Stahovski Prvi nosilec in branilec naslova na challengerju v Portorožu Sergej Stahovski je izpadel v četrtfinalu. Francoz Constant Lestienne je po skoraj dveh urah igre premagal Ukrajinca s 3:6, 6:2 in 6:1.
Najstnik Cicipas presenetil Đokovića v Torontu Stefanos Cicipas je v osmini finala turnirja serije 1.000 v Torontu presenetljivo izločil zmagovalca Wimbledona Novaka Đokovića s 6:3, 6:7 in 6:3. 19-letni Grk se je veselil uspeha kariere.
V Torontu ponovitev lanskega finala Rolanda Garrosa Rafael Nadal je brez večjih težav dobil uvodni dvoboj teniškega turnirja serije masters v Torontu in se bo v osmini finala pomeril s Stanom Wawrinko. Uspešen je bil tudi Novak Đoković.
Stahovski ostaja v igri za drugi zaporedni naslov v Portorožu Prvi nosilec challengerja v Portorožu Sergej Stahovski se je uvrstil v četrtfinale in ostaja v igri za drugi zaporedni naslov v Portorožu.
Đoković za uvod Toronta ugnal Bašića Srbski tenisač Novak Đoković je v prvem krogu turnirja v Torontu s 6:3 in 7:6 porazil Mirzo Bašića iz Bosne in Hercegovine. To je bil prvi posamični dvoboj Đokovića po zmagi v Wimbledonu.
Slovenski tenisači ekspresno končali nastope v Portorožu Slovenski tenisači so ekspresno končali nastope na turnirju serije challenger v Portorožu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Rašo Nesterović
2
18. avgust 2018 ob 19:28 Divac, Petrović, Sabonis, Rađa in Kukoč so prvi odšli v NBA, zdaj pa evropski košarkarji prihajajo vsako leto. Dokazali so, da lahko igrajo na najvišji ravni in kdo lahko postane tudi MVP lige.