Tenis
slice
Jezna Bouchardova: "Šarapova je goljufivka in te nimajo kaj delati v športu"
V drugem krogu bo igrala z Makarovo, 27. april 2017 ob 10:37 Približno 200 novinarjev je v Stuttgartu spremljalo vrnitev Marije Šarapove na teniška igrišča, bolj kritične pa so bile nekatere teniške igralke.
43
Šarapova ob vrnitvi po živčnem začetku zmagala
13
26. april 2017 ob 21:26 Marija Šarapova se je po 15-mesečni kazni zaradi dopinga uspešno vrnila na igrišča. Na turnirju WTA v Stuttgartu je v 1. krogu s 7:5 in 6:3 ugnala Italijanko Roberto Vinci.
Serena se je v Melbournu bala za še nerojenega otroka
10
26. april 2017 ob 11:56 Serena Williams, ki je v ponedeljek, čeprav je v pričakovanju naraščaja, spet prevzela prvo mesto na računalniški lestvici WTA, je dejala, da se bo po rojstvu otroka zagotovo vrnila na teniška ...
Nastasejev rasistični izpad (še vedno) buri duhove
41
25. april 2017 ob 09:28 Teniški konec tedna je bolj kot dogodki na igriščih zaznamoval hud incident, ki ga je povzročil nekdanji romunski zvezdnik Ilie Nastase.
Šarapova v Stuttgartu skrivaj trenirala za obračun z Vincijevo
12
24. april 2017 ob 19:33 Marija Šarapova se bo v sredo po prestani kazni zaradi dopinškega prekrška vrnila na igrišča, pred turnirjem v Stuttgartu pa je že opravila trening.
Serena Williams skočila na vrh; Nadal na peto mesto Čeprav prejšnji teden ni bilo turnirjev WTA, saj je bil termin rezerviran za reprezentančne nastope v Pokalu Fed, je prišlo do spremembe na vrhu računalniške lestvice.
12
Pokal Fed: V finalu Belorusinje in Američanke V finalu ekipnega ženskega tekmovanja za pokal Fed bosta igrali reprezentanci Belorusije in ZDA.
1
Nadal v kneževini zmlel Ramosa in podrl številne rekorde Rafael Nadal je brez večjih težav dobil finale mastersa v Monte Carlu. S 6:1 in 6:3 je odpravil Alberta Ramosa-Vinolasa in desetič v karieri slavil v kneževini.
25
Nastase s primitivnim izrazi pokvaril dvoboj Pokala Fed Kapetan romunske ženske teniške reprezentance Ilie Nastase je na dvoboju Pokala Fed grdo užalil Johanno Konto in Anno Keothavong, zato so ga odstranili z igrišča.
12
Nadal v nedeljo po zgodovinski deseti naslov - Goffin jezen na sodnika Rafael Nadal je v polfinalu mastersa v Monte Carlu odpravil Davida Goffina s 6:3 in 6:1. V nedeljo bo lovil deseti naslov v kneževini proti rojaku Albertu Ramosu Vinolasu.
38
Slovenke napredovale v prvo evroafriško skupino Slovenske teniške igralke so na turnirju druge evroafriške skupine Pokala Fed izpolnile cilj, saj so v Šiauliaiju z 2:0 premagale Luksemburg in se uvrstile v prvo skupino.
3
Goffin z imenitno predstavo še poglobil Đokovićevo krizo Novak Đoković nikakor ne ujame prave forme v letošnji sezoni. V četrtfinalu mastersa v Monte Carlu ga je izločil David Goffin s 6:2, 3:6 in 7:5.
45
Slovenske tenisačice za napredovanje proti Luksemburgu Slovenska ženska teniška reprezentanca je v tretji tekmi Pokala federacij druge evroafriške skupine v Šiauliaiu izgubila proti Norveški z 1:2, a je vseeno osvojila prvo mesto v skupini A. Za preboj ...
2
Slovenske tenisačice do nove gladke zmage Slovenska teniška reprezen tanca je v 2. krogu II. evroafriške skupine Pokala federacij v Šiauliaiu premagala Južnoafriško republiko s 3:0.
6
Murray in Wawrinka izpadla v osmini finala Monte Carla Andy Murray je izpadel v osmini finala mastersa v Monte Carlu. 24. igralec z lestvice ATP Albert Ramos Vinolas je bil boljši z 2:6, 6:2 in 7:5.
18

Citat za prebrat
link
Aurelio De Laurentiis
14
26. april 2017 ob 14:42 Lahko kaže name s prstom, kolikor hoče, in se poskuša na tak način opravičiti pred navijači, a oni niso neumni in perfektno razumejo vse skupaj.