Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

MMCTeden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Tenis

Hercogova bo v Miamiju izzvala Halepovo

Polona Hercog, ki se je na teniški turnir v Miamiju uvrstila kot srečna poraženka kvalifikacij je v drugem krogu premagala Japonko Misaki Doi s 7:6 (4) in 6:4. Naslednja ovira bo tretja igralka sveta, Romunka Simona Halep.

2

Več novic

Teniški spektakel v Indian Wellsu odpovedan: Nadal predal, Federer v finalu

Na razočaranje vseh ljubiteljev tenisa so v Indian Wellsu ostali brez teniške klasike med Rafaelom Nadalom in Rogerjem Federerjem. Španec je dvoboj predal, Švicar je tako prvi finalist teniškega turnirja.

46

V polfinalu Indian Wellsa poslastica Nadal - Federer

Številka dve moškega tenisa Španec Rafael Nadal se bo v polfinalu turnirja masters v Indian Wellsu srečal s starim znancem Švicarjem Rogerjem Federerjem, ki je nedavno osvojil svoj stoti turnir v karieri.

22

Connors ima več naslovov, a Federerjevi imajo večjo težo

Roger Federer je postal šele drugi teniški igralec, ki je na seriji ATP dobil vsaj sto turnirjev v posamični konkurenci.