Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Tenis

Aljaž Bedene izločil 20. igralca sveta Pello

Najboljši slovenski tenisač Aljaž Bedene je odlično začel turnir na Dunaju, saj je v prvem krogu s 6:4 in 6:4 premagal sedmega nosilca in 20. igralca s svetovne lestvice Argentinca Guida Pello.

16

Več novic

Hercogova v Moskvi čez prvo oviro; Karlović ustavil Bedeneta

Slovenska teniška igralka Polona Hercog se je uvrstila v drugi krog turnirja v Moskvi, potem ko je s 6:4 in 6:2 premagala Čehinjo Katerino Siniakovo.

3

Federer bo v Tokiu lovil posamično olimpijsko zlato

Roger Federer bo nastopil na olimpijskih igrah v Tokiu, kjer se bo teniški turnir začel 25. julija 2020. Za 38-letnega Švicarja bo to peti olimpijski nastop, lovil pa bo posamično zlato medaljo, ki je v bogati karieri še nima.

7

Medvedjev po prvi zmagi nad Zverevom osvojil Šanghaj

V finalu mastersa v Šanghaju je Daniil Mededjev s 6:4 in 6:1 premagala Alexandra Zvereva. Ruski teniški igralec, ki je v izvrstni formi, je prvič slavil na tem turnirju.