Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Ženska, ženske (dokumentarni film)
sreda, 4. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 C
Gruzija 84 67 Poljska
Celje
14:30 A
Izrael 71 75 Velika Britanija
Ljubljana
14:30 D
Turčija 55 61 Finska
Koper
14:30 B
Latvija 86 75 Bosna in Hercegovina
Jesenice
17:45 A
Belgija 57 58 Ukrajina
Ljubljana
17:45 C
Španija 68 40 Hrvaška
Celje TV SLO 2
17:45 D
Švedska 51 79 Grčija
Koper
17:45 B
Makedonija 80 81 Črna gora
Jesenice
21:00 A
Francija 74 80 Nemčija
Ljubljana
21:00 C
Češka 60 62 Slovenija
Celje TV SLO 2
21:00 D
Rusija 69 76 Italija
Koper
21:00 B
Srbija 63 56 Litva
Jesenice
četrtek, 5. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 B
Črna gora 72 73 Latvija
Jesenice
14:30 C
Hrvaška 77 76 Gruzija
Celje
14:30 D
Finska 81 60 Švedska
Koper
14:30 A
Ukrajina 74 67 Izrael
Ljubljana
17:45 D
Italija 90 75 Turčija
Koper
17:45 B
Bosna in Hercegovina 67 77 Srbija
Jesenice TV SLO 2
17:45 C
Poljska 68 69 Češka
Celje
17:45 A
Nemčija 73 77 Belgija
Ljubljana
21:00 D
Grčija 80 71 Rusija
Koper
21:00 C
Slovenija 78 69 Španija
Celje TV SLO 2
21:00 B
Litva 75 67 Makedonija
Jesenice
21:00 A
Velika Britanija 65 88 Francija
Ljubljana
petek, 6. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 B
Črna gora 70 76 Bosna in Hercegovina
Jesenice TV SLO 2
14:30 A
Nemčija 83 88 Ukrajina
Ljubljana
17:45 B
Latvija 59 67 Litva
Jesenice
17:45 A
Belgija 76 71 Velika Britanija
Ljubljana
21:00 B
Makedonija 89 75 Srbija
Jesenice
21:00 A
Francija 82 63 Izrael
Ljubljana
sobota, 7. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 C
Španija 60 39 Češka
Celje
14:30 D
Rusija 62 81 Švedska
Koper
17:45 C
Hrvaška 74 70 Poljska
Celje TV SLO 2
17:45 D
Italija 62 44 Finska
Koper
21:00 C
Gruzija 68 72 Slovenija
Celje TV SLO 2
21:00 D
Turčija 61 84 Grčija
Koper
nedelja, 8. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 D
Finska 86 83 Rusija
Koper
14:30 C
Poljska 53 89 Španija
Celje
14:30 A
Velika Britanija 81 74 Nemčija
Ljubljana
14:30 B
Bosna in Hercegovina 62 54 Makedonija
Jesenice
17:45 C
Češka 95 79 Gruzija
Celje
17:45 D
Grčija 72 81 Italija
Koper TV SLO 2
17:45 A
Ukrajina 71 77 Francija
Ljubljana
17:45 B
Srbija 80 71 Latvija
Jesenice
21:00 D
Švedska 74 87 Turčija
Koper
21:00 C
Slovenija 74 76 Hrvaška
Celje TV SLO 2
21:00 A
Izrael 87 69 Belgija
Ljubljana
21:00 B
Litva 77 70 Črna gora
Jesenice
ponedeljek, 9. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 D
Grčija 77 86 Finska
Koper
14:30 A
Velika Britanija 68 87 Ukrajina
Ljubljana
14:30 C
Gruzija 59 83 Španija
Celje
14:30 B
Latvija 76 66 Makedonija
Jesenice
17:45 A
Nemčija 80 76 Izrael
Ljubljana
17:45 B
Litva 72 78 Bosna in Hercegovina
Jesenice TV SLO 2
17:45 C
Hrvaška 70 53 Češka
Celje
17:45 D
Italija 82 79 Švedska
Koper
21:00 B
Črna gora 83 76 Srbija
Jesenice
21:00 D
Turčija 77 89 Rusija
Koper
21:00 C
Slovenija 61 71 Poljska
Celje TV SLO 2
21:00 A
Belgija 65 82 Francija
Ljubljana
sreda, 11. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 E
Latvija 85 51 Ukrajina
Ljubljana TV SLO 2
17:45 E
Belgija 69 76 Srbija
Ljubljana TV SLO 2
21:00 E
Litva 76 62 Francija
Ljubljana TV SLO 2
četrtek, 12. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 F
Finska 63 88 Hrvaška
Ljubljana TV SLO 2
17:45 F
Grčija 79 75 Španija
Ljubljana TV SLO 2
21:00 F
Slovenija 84 77 Italija
Ljubljana TV SLO 2
petek, 13. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 E
Litva 86 67 Belgija
Ljubljana TV SLO 2
17:45 E
Ukrajina 82 75 Srbija
Ljubljana TV SLO 2
21:00 E
Francija 102 91 Latvija
Ljubljana TV SLO 2
sobota, 14. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 F
Hrvaška 76 68 Italija
Ljubljana TV SLO 2
17:45 F
Španija 82 56 Finska
Ljubljana TV SLO 2
21:00 F
Grčija 65 73 Slovenija
Ljubljana TV SLO 2
nedelja, 15. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 E
Latvija 56 60 Belgija
Ljubljana TV SLO 2
17:45 E
Ukrajina 63 70 Litva
Ljubljana TV SLO 2
21:00 E
Srbija 77 65 Francija
Ljubljana TV SLO 2
ponedeljek, 16. september 2013
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 F
Hrvaška 92 88 Grčija
Ljubljana TV SLO 2
17:45 F
Italija 86 81 Španija
Ljubljana TV SLO 2
21:00 F
Finska 92 76 Slovenija
Ljubljana TV SLO 2
Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov