Celjanom, ki so se pozimi najbolj okrepili, je najprej pomagal avtogol Amirja Kariča, tik pred polčasom pa je končni izid postavil Simon Sešlar.

Sešlar je dobro meril že na začetku tekme, vendar je njegov prosti strel vratar Amel Mujčinovič ubranil. Mura je imel najlepšo priložnost v 35. minuti, vendar je Križnik z golove črte rešil zanesljiv zadetek.

Sodnik Darko Čeferin je pokazal kar tri rdeče kartone, od tega dva igralcem Mure. Sebastijan Cimerotič je z nekaj preigravanji navdušil gledalce, tako da so ga Celjani že sprejeli za svojega, vendar pa pri zaključnih strelih še ni bil najbolj natančen.

V Zagorju so gledalci glede na blatno igrišče videli kar soliden nogomet. V 19. minuti je pri 2:0 marsikdo pomislil, da bo obubožana Olimpija lahek plen tudi najslabših ekip lige, vendar so Ljubljančani izvlekli remi.