Trener Mure Milan Miklavič je tokrat ostal praznih rok.

Gostje so povedli v 13. minuti, ko je zadel Žikica Vuksanovič. Malo kasneje je imel Danijel Brezič ob izključitvi Gospodinova priložnost povišati izid, a je njegov strel z bele točke ustavila vratnica.

Bekim Kapič je domačim na začetku 2. polčasa prinesel izenačenje, ki pa je bilo izničeno v 66. minuti, ko je udaril najboljši strelec lige Kliton Bozgo. Vse upe Murašev je v 83. minuti pokopal Dejan Komljenovič. Tik pred koncem je pordečel še Amir Karič, ki je ugovarjal sodniku. Vijoličasti bi lahko na koncu dosegli še višjo zmago, a je nekajkrat odlično posredoval Amel Mujčinovič.

Ljubljana je z 2:1 ugnala Zagorje. Tekmo je odločil Razak (83.), ki se je tako odkupil za zgrešeno 11-metrovko v 31. minuti. Šiškarji so si bolj ali manj že zagotovili obstanek v ligi.