34-letni El Loco še naprej trese mreže nasprotnikov in potrebuje samo še šest zadetkov, da postane najboljši strelec Boce vseh časov. Foto: Reuters
Slavje Washingtona
Washington je izkoristil podajo iz kota in izločil prvake iz leta 2005. Foto: Reuters

Branilci naslova Boce so se na gostovanje v Mehiko odpravila z neugodnim izidom 2:2. Pred 60 tisoč navijači je Norec dobesedno eksplodiral v drugi polovici prvega dela. Najprej je izkoristil lepo globinsko podajo Romana Riquelmeja, nato z bližine zadel po nesebični podaji Roberta Palacia, za konec pa je z roba kazenskega prostora še preizkusil svojo levico.

Odločitev padla v 92. minuti
Na brazilskem obračunu je Adriano, posojeni napadalec Interja, v 71. minuti s šestim zadetkom letos poskrbel za skupno vodstvo Sao Paola z 2:1. Vendar se klub iz Rio de Janeria ni predal in že minuto pozneje je zadel Dodo. Ob igralcu manj je Sao Paolu preostala le še obramba, sloviti Rogerio Ceni je ubranil dva nevarna poskusa gostiteljev, a je bil v 92. minuti nemočen ob strelu z glavo Washingtona.