Samuel Eto'o in Diego Milito sta Interju priborila visoko zmago proti Bariju. Foto: Reuters
Philippe Mexes
Philippe Mexes se ni mogel sprijazniti z izključitvijo. Foto: Reuters
Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović je v Rimu zatresel mrežo, a to na koncu ni bilo dovolj za zmago. Foto: Reuters

Junak srečanja v Milanu je bil Samuel Eto'o, ki je z bele točke dosegel dva zadetka, med strelce se je vpisal tudi Diego Milito. Chievo, za katerega je od začetka igral Boštjan Cesar (Bojan Jokič je tekmo odsedel na klopi), je z 1:3 v gosteh odpravil Napoli, Samir Handanovič je z Udinesejem v gosteh klonil pred Bologno (2:1).

Milan iz rima "le" s točko
Varovanci Massimiliana Allegrija so na rimskem Olimpicu iztržili le točko, potem ko je zadetek Zlatana Ibrahimovića izničil Sergio Floccari. Že v 1. polčasu so rdeče-črni zapravili kar nekaj lepih priložnosti, iz neposredne bližine je dvakrat vrata zgrešil Ibrahimović. Ta se je za zgrešene strele oddolžil v 66. minuti, ko je po natančni podaji Clarencea Seedorfa najprej preigral vratarja Fernanda Muslero in žogo poslal v mrežo. Lazio je večkrat pritisnil na vrata gostov, pritisk pa se mu je izplačal v 81. minuti, ko je Floccari z levico matiral gostujočega vratarja.

Caracciolo pokopal Romo
Nogometaši Rome še kar ne najdejo forme iz lanske sezone, v Brescii so izgubili z 2:1. Mrežo Julia Sergia je v 13. minuti načel Perparim Hatemaj, ki je s kakšnih 12 metrov žogo poslal v spodnji desni kot vrat. Rimljani so proti domačim vratom sprožili bistveno več strelov, a mreže niso uspeli zatresti. Še najbliže zadetku je bil Mirko Vučinić, ki je v izteku prvega polčasa iz neposredne bližine žogo poslal čez gol. V 64. minuti je Romin Philippe Mexes prejel rdeči karton, minuto kasneje pa je zadnji žebelj v rimsko krsto z bele točke zabil Andrea Caracciolo. Poraz je proti koncu tekme ublažil Marco Borriello.