Mauro Icardi je zadel v 42. minuti. Foto: Reuters
Francesco Totti
Francesco Totti je ob remiju Rome s Sassuolom (2:2) dosegel jubilejni 300. gol za Rimljane. Foto: Reuters
Paul Pogba
Paul Pogba je potrdil zmago Juventusa v Genovi. Foto: EPA

V dvoboju do tega kroga vodilnih ekip Serie A je Valter Birsa igral do 76. minute, Boštjan Cesar in Samir Handanović pa sta bila na igrišču vso tekmo.
Inter ima po štirih tekmah stoodstotni izkupiček 12 točk, Chievo pa ostaja pri sedmih. Verončani so bili v prvem polčasu nevarnejši, dobro je s prostega strela poskušal tudi Birsa (žoga je zletela prek prečke), nato pa jim ni uspelo posredovati ob predložku Geoffreyja Kondogbie v kazenski prostor.
V drugem polčasu so se gostje bolj ali manj zadovoljili z minimalnim vodstvom, tudi Chievo pa ni več resneje ogrozil Handanovićevih vrat. Še najbližje izenačenju je bil Cesar, ki je v 90. minuti z glavo meril malo mimo vrat.

Juventus dočakal prvo zmago
Prve zmage se je razveselil Juventus, potem ko je v gosteh strl Genoo z 2:0. Torinčanom je zmago olajšal Eugenio Lamanna, ki je v 37. minuti premagal svojega vratarja. Tik pred polčasom so domači ostali še brez izključenega Armanda Izza, ki je dobil drugi rumeni karton. Usodo domačih je nato dokončno zapečatil Paul Pogba z golom z enajstmetrovke (60.).