Samuel Eto'o je na začetku drugega polčasa obšel Fernanda Muslero in postavil izid tekme. Foto: EPA
Armin Bačinović
Armin Bačinović je bil zamenjan v 78. minuti. Foto: EPA

Inter je z 2:1 premagal Lazio in na drugem mestu preskočil Napoli. Črno-modri so se po 22 minutah znašli v težkem položaju, saj je bil zaradi prekrška izključen vratar Julio Cesar, ki je podrl Maura Zarateja. Ta je izvajal najstrožjo kazen in povedel Rimljane v vodstvo.

Trije goli in dve izključitvi
Preobrat je začel Wesley Sneijder, ki je pet minut pred koncem polčasa s prostega strela izenačil, na začetku drugega polčasa pa je izid tekme postavil Samuel Eto'o, ki je preigral vratarja. Razmerje moči na igrišču je bilo kmalu zatem izenačeno, saj je bil na gostujoči strani izključen Stefano Mauri.

Iličić in Bačinović zamenjana v drugem polčasu
Napoli je po vnovičnem porazu izgubil drugo mesto. Tokrat je klonil pri "slovenskem" Palermu z 2:1. Tekma se je sicer začela po željah modrih, saj je Edinson Cavani že v drugi minuti zadel z bele točke. Palermo je dva zadetka dosegel že do konca polčasa. Slovenska legionarja Josip Iličić in Armin Bačinović sta bila zamenjana v drugem polčasu.

Bari izpadel v drugo ligo
Bari je na 34 tekmi izgubil še 21-ič, po porazu proti Sampdorii z 1:0 je tako tudi teoretično izpadel v drugo ligo.

34. krog:
CAGLIARI - FIORENTINA 1:2 (0:1)
Cossu 46.; Cerci 45., 50.

GENOA - LECCE 4:2 (2:2)
Flores 10., 62., Palacio 43., 54.; Michele 3., 30.
Jelenič (Genoa) ni vstopil v igro.

BARI - SAMPDORIA 0:1 (0:0)
Pozzi 59./11-m

INTER - LAZIO 2:1 (1:1)
Sneijder 40., Eto'o 53.; Zarate 24./11-m.
RK: Cesar 22.; Mauri 66.

PALERMO - NAPOLI 2:1 (2:1)
Balzaretti 38., Bovo 45./11-m; Cavani 2./11-m
Iličić je igral 71, Bačinović pa 78 minut, Kurtić je ostal na klopi, Andjelkovića (vsi Palermo) pa ni bilo v postavi.

BOLOGNA - CESENA 0:2 (0:0)