Mateja Zver je poskrbela za vodstvo Pomurk. Foto: Aleš Fevžer
Teleing Pomurje
Igralke Pomurja v Sloveniji nimajo prave konkurence. Foto: EPA

Prvo tekmo so Italijanke prejšnjo sredo v Lendavi dobile s 4:2. Tokrat so se slovenske državne prvakinje še bolje upirale. Povedle so v 56. minuti, ko je bila natančna odlična napadalka Mateja Zver. Italijanke so se v nadaljevanju zbrale. Deset minut zatem je izenačila Joana Flaviano Aurtenetxe, tri minute zatem je zadela še Elisabetta Tona, končni izid pa je dve minuti pred koncem postavil Giulia Domenichetti.

Pomurke v prvi slovenski ženski ligi meljejo vse pred seboj, dosegle so neverjetnih 98 golov v šestih krogih, v nedeljo ob 11.00 pa bodo gostovale v Radomljah na derbiju vodilnih ekip lige.