Jasmin Kurtić je za Varese igral kot posojen nogometaš Palerma. Foto: MMC RTV SLO/Matej Rijavec

Klub iz Genoe je najprej doma zmagal s 3:2, v soboto pa še v gosteh na povratni tekmi z 1:0., za kar je v 90. minuti poskrbel Nicola Pozzi. Slovenski reprezentant Jasmin Kurtić, ki je sicer posojen s strani prvoligaša Palkerma, je za Varese odigral vseh 90 minut.

Kurtiću se je posoja v Vareseju iztekla in se vrača v siciljanski klub, kjer so pred časom že namignili, da bi lahko postal del posla s Chievom. "Oslički" naj bi Palermo prodali ameriškega vezista Michaela Bradleyja, v nasprotno smer pa bi kot del odškodnine odšel ravno novopečeni slovenski reprezentant.

Napredovala že Torino in Pescara
Pred tem sta se v Serie A že uvrstila Torino in Pescara, v obratno smer pa se bodo preselili Cesena, Novara in Lecce.