Anže Kopitar ostaja pri 22 točkah. Foto: AP

Poveden je bil že sam začetek tekme, gostitelji so povedli že v 4. minuti, ko je bil natančen Conor Garland. Ta je zbral še eno podajo. Svoje je prispeval Antti Raanta, ki je bil neprebojni zid v vratih, zaustavil je vseh 31 strelov.

Kapetan Kraljev Anže Kopitar je na ledeni ploskvi prebil dobrih 23 minut, v katerih je sprožil tri strele. Dobil je 13 od 28 bulijev.

V edini preostali ponedeljkovi tekmi je Washington premagal Anaheim s 5:2.

Liga NHL, tekmi 18. novembra

ARIZONA - LOS ANGELES
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Garland 4., Stepan 15., Chychrun 51.

WASHINGTON - ANAHEIM 5:2

Tekme 19. novembra:
BUFFALO - MINNESOTA
FLORIDA - PHILADELPHIA
NEW JERSEY - BOSTON
PITTSBURGH - NY ISLANDERS
COLUMBUS - MONTREAL
DETROIT - OTTAWA
ST. LOUIS - TAMPA BAY
NASHVILLE - WINNIPEG
CHICAGO - CAROLINA
SAN JOSE - VANCOUVER
CALGARY - COLORADO
VEGAS - MONTREAL
SAN JOSE - EDMONTON

Vzhodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
Washington Capitals23163436
New York Islanders18143129
Boston Bruins20123529
Montreal Canadiens20115426
Carolina Hurricanes20127125
Florida Panthers20105525
Pittsburgh Penguins20117224
Philadelphia Flyers20106424
Buffalo Sabres20107323
Toronto Maple Leafs2299422
Tampa Bay Lightning1796220
New York Rangers1888218
New Jersey Devils1978418
Columbus Blue Jackets1978418
Ottawa Senators20811117
Detroit Red Wings22712317
Zahodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
St. Louis Blues21124529
Edmonton Oilers22136329
Arizona Coyotes22137228
Colorado Avalanche20126226
Winnipeg Jets21128125
Dallas Stars21118224
Vancouver Canucks21107424
Vegas Golden Knights22109323
Calgary Flames231010323
Chicago Blackhawks2097422
Anaheim Ducks221010222
Nashville Predators1997321
San Jose Sharks211010121
Los Angeles Kings21812117
Minnesota Wild20711216