Aktualno
link
Odbojkarska reprezentanca bo septembra prihodnje leto prvič nastopila na svetovnem prvenstvu. Slovenci so na odločilni tekmi kvalifikacijskega turnirja v Stožicah s 3:1 ugnali Belgijce.
Več športnih novic
Ne spreglejte
link
Hrvat v malem finalu krepko popravil vtis
1
28. maj 2017 ob 15:37 Edini slovenski veslač na evropskem prvenstvu Rajko Hrvat je v finalu B zmagal in v Račicah na Češk em osvojil skupno sedmo mesto med lahkimi skifisti.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Francesco Totti
6
28. maj 2017 ob 21:28 Vsem romanistom s 'curve sud': biti rojen v Rimu in biti navijač Rome je privilegij. Biti kapetan te ekipe je velika čast. Navijači ste bili, ste in vedno boste moje življenje.
Nogometašice Olimpije v zadnjih sekundah prvenstva do prvega naslova

Vse do nedeljskega zadnjega kroga državnega prvenstva je bilo treba počakati na odločitev o slovenskem prvaku v ženskem nogometu. V Bakovcih sta se pred 550 gledalci srečali vodilni ekipi, Teleing Beltinci in Olimpija. Tik pred koncem tekme je bil rezultat izenačen in vse je že kazalo, da bodo naslov osvojile gostiteljce, v zadnjih sekundah v 94. minuti pa je gol za zmago Olimpije z 2:3 in s tem prvi naslov Ljubljančank dosegla Jelena Čubrilo. Ta je zadela že v 76. minuti za 2:2, le minuto prej pa je Olimpija znižala na 2:1, tako da so bili gledalci v zadnjih 20 minutah priča velikemu preobratu.