Strelstvo - Arhiv

Slovenci 10. dan: Maček za goloba ob finale, Debevec 27.

OI 2012 Slovenci 10. dan: Maček za goloba ob finale, Debevec 27.

6.8.2012

Boštjan Maček je v streljanju na glinaste golobe osvojil 7. mesto, za preboj v finale pa mu je zmanjkala le ena točka. Rajmond Debevec je bil v kvalifikacijah malokalibrske puške v trojnem položaju ...

Mikolič:

MMC v Londonu Mikolič: "Po 34 letih dela z Rajmondom bi si olajšal breme"

5.8.2012

Rajmond Debevec ni le najstarejši slovenski olimpijec z osvojeno olimpijsko medaljo, ampak tudi športnik z najstarejšim, a vitalnim trenerjem. Brez Lojzeta Mikoliča zlato-bronaste naveze ne bi bilo.

MMC v Londonu "Solza zaradi medalj že dolgo ne točim več"

3.8.2012

49-letni slovenski strelski šampion je kljub ukradeni puški in nadležni starostni daljnovidnosti našel zase "tržno nišo" in prvič v karieri osvojil medaljo na 50 m leže.

Strelstvo Video: Olimpijske medalje imajo rade Rajmonda

3.8.2012

Zimzeleni Rajmond Debevec je olimpijsko medaljo osvojil tudi v Londonu. Z malokalibrsko puško leže je zadel 701 krog, kar mu je prineslo bron.

Slovenski nastopi: prvi dan najvišje Anja Klinar

OI 2012 Slovenski nastopi: prvi dan najvišje Anja Klinar

28.7.2012

10. mesto Anje Klinar, 11. mesto Žive Dvoršak, razočaranje Damirja Dugonjića in grenak priokus kolesarjev po 20. mestu Janija Brajkoviča so glavni slovenski poudarki uvodnega dne olimpijskih iger.

Maček namerno izpustil nekaj strelov

Strelstvo Maček namerno izpustil nekaj strelov

26.7.2012

Strelec Boštjan Maček je zadovoljen, ker je v London prispel že prejšnji teden, saj je imel več priložnosti za nemoten trening.