Russell Wilson je v Ligi NFL odigral 50. tekmo. Seattle je vodil prav na vsaki tekmi, na kateri je igral! Foto: Reuters
Tre Mason
St. Louis je v gosteh ugnal Washington s 24:0. Pri Ramsih je pri metu kovancev vlogo kapetanov opravljala šesterica, ki je pri tem klubu pristala na račun Redskinsov, ki so se jim odpovedali na račun RGIII-ja. Foto: Reuters
T. Y. Hilton
Cleveland je sredi tretje četrtine proti Indinapolisu vodil že z 21:7, na koncu pa izgubil s 25:24. Zadnje točke je 32 sekund pred koncem tekme prispeval T. Y. Hilton, ki je ujel svojo drugo podajo za zadetek. Foto: Reuters

Obramba Seahawksov je odlično ustavila domači napad, ki je bil povsem nemočen, kar priča predvsem razlika v skupnih jardih (440:139 v korist Seattla). Marshawn Lynch je premagal mejo 100 jardov (86 po tleh in 27 po zraku).

San Francisco vse dlje od končnice
Seattle v diviziji NFC zahod za vodilno Arizono še vedno zaostaja za eno zmago. Cardinalsi so prekinili niz dveh porazov in pred svojimi gledalci premagali Kansas City s 17:14. Končnica pa se očitno izmika San Franciscu, ki je presenetljivo klonil pri Oaklandu s 24:13. Domači podajalec Derek Carr je podal za tri zadetke, na drugi strani pa je Colin Kaepernick vrgel dve prestreženi podaji.

Manning po štirih letih brez TD-ja
Denver je po pričakovanjih ugnal Buffalo s 24:17. Za gostitelje je vse tri zadetke prispeval C. J. Anderson (58 jardov). Domači podajalec Peyton Manning je imel eno najslabših tekem, odkar igra za Broncose (podaje 14/20, 173 jardov, dve prestreženi podaji). S tem je končal niz 51 tekem, z vsaj eno podajo za zadetek. Ta niz je začel novembra 2010.

Patrioti spet zbrali (vsaj) deset zmag
New England je še 12. leto zapored v sezoni osvojil vsaj deset zmag. Patriotsi so tokrat v gosteh premagali San Diego s 23:14. Chargersi so sredi druge četrtine vodili s 14:3, a nato niso več dosegli točke. Tom Brady je do konca tekme podal za dva zadetka, dvakrat pa je bil s prostim strelom natančen Stephen Gostkowski.

Panterji še vedno ostajajo v igri
Carolina je v gosteh presenetljivo gladko odpravila New Orleans z 41:10 in v skromni diviziji NFC jug z izkupičkom 4-8-1 še vedno ostaja v igri za preboj v končnico. Cam Newton je dosegel kar štiri zadetke (tri po zraku, enega po tleh). Pittsburgh je v še enem divizijskem obračunu v gosteh zlahha ugnal Cincinnati z 42:21.