Koprčani so se v Zlatorogu pogumno borili od prve minute naprej, a morali kljub temu še četrtič v sezoni priznati premoč favoriziranim Celjanom.

Večji del prvega polčasa je bil izenačen. Pivovarji so povedli z 9:7 in kazalo je, da bodo do odmora še povečali prednosti. A zgodilo se je nasprotno. Nepopustljivi gostje so naredili delni izid 5:0 za 12:9. Polčas se je končal z 12:11 za Koper.

Celjani v Zlatorogu porazili Koprčane

Celjani postavili stvari na pravo mesto
V drugem delu so pivovarji pokazali povsem drugačen obraz. Hitro so povedli, nato pa si v 50. minuti po bombi Roka Ovnička priigrali prednost s +6 (24:18). Gostom je očitno zmanjkalo moči, medtem ko so pivovarji rutinsko korakali novi zmagi naproti. Najboljši strelec domačih je bil David Razgor z osmimi goli, medtem ko sta bila pri gostih najučinkovitejša Grega Krečič in Marko Matijašević, ki sta dosegla po pet golov.