Slovenski reprezentanti so nastopili brez Gregorja Polončiča, ki je na sobotni tekmi z Avstrijo poškodoval ramenske vezi.

Italijani so že pol minute po začetku tekme izvedli lepo akcijo, ki jo je kronal Christian Timpone. V četrti minuti je mrežo zatresel Marcel Rodman, vendar je bil zadetek razveljavljen, saj si je slovenski napadalec pomagal z nogo. Do konca tretjine so Italijani zadeli še trikrat, pomagala pa ni tudi menjava vratarjev, saj je pri izidu z 2:0, Roberta Kristana zamenjal Gaber Glavič.

V drugi tretjini so imeli Risi veliko priložnosti za izenačenje. Zahodni sosedje so si nabrali kar 14 kazenskih minut, z igralecm več pa slovenski reprezentanti niso znali zadeti. Častni gol je po podaji Davida in Marcela Rodmana zadel kapetan reprezentance Tomaž Vnuk.

Turnir so osvojili Francozi, ki so na zadnjem srečanju s 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) premagali Avstrijo.

Francija 6, Italija in Avstrija po 3, Slovenija brez točke.