Ljubljančani so nadaljevali serijo zmag, potem ko v soboto ugnali Jeseničane v Tivoliju s 4:3. V sejemski dvorani v Celovcu so imeli več strelov (32:42), vseeno pa so se morali vse do zadnje minute truditi za tri točke.

Izbranci Jureta Vnuka so povedli po četrt ure igre, ko je Aljaž Chvatal matiral Floriana Vorauerja. V 25. minuti je bil natančen Gal Koren po podaji Mihe Zajca. Simon Hammerle je znižal dve minuti zatem, a je Sašo Rajsar po podaji Žana Jezovška znova poskrbel za dva zadetka prednosti zmajev.

V zadnji tretjini so Ljubljančani uspešno zadržali prednost. Trener Celovčanov Kirk Furey se je že tri minute pred koncem odločil, da poskusi s šestimi igralci na ledu, vratar Vorauer je zapustil vrata. Minuto in pet sekund pred koncem je po prekršku Nejca Brusa iz kazenskega strela znižal Markus Pirmann. V zadnji minuti Celovčanom ni uspelo izenačiti. Žan Us je zbral 30 obramb.

Na zadnji tekmi v Tivoliju v tem koledarskem letu Ljubljančane v petek čaka Zell am See. Jeseničani bodo gostili Celovčane.