Ljubljančani so napolnili mrežo Zagrebčanov. Foto: RTV SLO

Zmaji so z 10:1 ugnali Medveščak. Martin Pirnat je zagrebško mrežo načel že v 14. sekundi. Gostom, ki so v Tivoli pripotovali le s 16 igralci, je tri gole zabil Matic Kralj. Domači so tako z obrestmi vrnili Hrvatom za nepričakovan poraz v Zagrebu.

Na dvoboju med Jesenicami in Dacem je bilo po 40 minutah 1:1, nato pa so sledile strelske vaje železarjev, ki so zadnjo tretjino dobili kar s 6:1. Po dva zadetka sta dosegla Aleš Kranjc in Marjan Manfreda.

Tretji slovenski predstavnik VTZ Slavija je bil poražen na Madžarskem. Alba Volan je slavila s 4:1. Usodna je bila že prva tretjina (3:1), v kateri so gostje v 10. minuti prejeli kar dva zadetka. Častni zadetek za Založane je dosegel Domen Lajevec.