Ljubljanska ekipa je tokrat svoji pomlajeni zasedbi dodala še prvokategornike Žigo Dimca, Ivana Marinkovića in nekdanjega člana Heliosa Alena Hodžića, ki so na parketu preživeli večji del tekme.

Duščak je bil s 26 točkami (iz igre 10/21) prvi strelec, imel je tudi osem podaj. Hodžić je dodal 20 točk, Dimec 14.

Cedevita Olimpija je drugi polčas v Stožicah odprla z delnim izidom 9:0. Pri 55:52 je bilo v tretji četrtini še vse odprto, sredi zadnje četrtine pa je Olimpija že ušla predaleč (73:54).

Pri oslabljenih gostih iz Domžal, ki so na prvi medsebojni tekmi pred enim mesecem (Duščak takrat ni igral) Olimpijo premagali kar za 50 točk (100:50), je bil najučinkovitejši Urban Oman s 15 točkami.

Zmaga Rogaške v Šenčurju
Na vrhu lestvice v Ligi za prvaka je Rogaška, ki je tokrat z 90:87 zmagala v Šenčurju. Domači so igrali brez prvega strelca Dina Murića. Jan Novak (26 točk) in Hasan Rizvić (25) sta bila najboljša strelca pri domačih, medtem ko je za goste prav tako 26 točk dosegel David Christopher Nichols.