Adonis Thomas je bil prvi strelec Krke. Foto: Krka/Drago Perko

V prvem polčasu je bil obračun večinoma izenačen. Gostje so za točko dobili prvo četrtino, potem ko je Krka zapravila začetno vodstvo. Bolje so domači opravili končnico prvega dela, ko so z delnim izidom 7:0 prišli do majhne prednosti, s katero so začeli drugi polčas.

A le pet točk naskoka Krke je obetalo zanimivo nadaljevanje. Nazadnje je bila takšna tudi razlika na koncu tekme, a so vmes gostje že izenačili (60:60), pred zadnjo minuto pa so Domžalčani celo povedli s 73:71.

Miha Lapornik je takoj vrnil s trojko, v končnici pa so odločali predvsem prosti meti, pri katerih so bili gostitelji zbrani in zadržali prednost.

Pri Novomeščanih sta se strelsko najbolj izkazala Adonis Thomas z 19 in Hasahn French s 13 točkami, pri Heliosu pa je Carlbe Ervin končal pri 18 točkah, eno manj je dosegel Leon Šantelj.