Najbolj zvesti privrženci Bayerna (v Sloveniji jih je kar precej) po včerjašnji srhljivki nadaljujejo pohod proti trem lovorikam v eni sezoni. Foto: Reuters

Mali Getafe je presenetil že na prvi tekmi, ko je na Bavarskem po golu Cosmina Contre tik pred koncem tekme dosegel ugodni izid 1:1.

Na povratni tekmi so gledalci videli marsikaj. Gostitelji so že po šestih minutah ostali brez pordečelega Rubena de la Reda.

Pred leti je Slovenija na EP-ju zapravila vodstvo proti ZR Jugoslaviji s 3:0. Se spomnite še kakšnega velikega preobrata? Komentirajte pod novico.

Španci so povedli ob koncu prvega polčasa. Žilavi Nemci so ob koncu rednega dela izsilili podaljšek, kjer pa se je zgodba ne le ponovila - ampak celo podvojila: Španci so hitro dosegli dva zadetka, Nemce pa je z dvema zadetkoma rešil Luca Toni. Italijan je v rednem delu že spravil dve žogi v mrežo, a je sodnik zadetka razveljavil.

Zadetek Cosmina Contre za 1:0

Zadetek Francka Riberyja za 1:1

Zadetek Casquera za 2:1

Zadetek Braulia za 3:1

Zadetek Luce Tonija za 3:2

Zadetek Luce Tonija za 3:3