Nogomet - Arhiv

Hope Solo - padla zvezdnica ameriškega nogometa

Znani Hope Solo - padla zvezdnica ameriškega nogometa

26.8.2016

Hope Solo velja za najboljšo vratarko v ženskem nogometu in eno največjih ameriških športnic.

Neymar: Kritiki lahko zdaj pojedo svoje besede

Nogomet Neymar: Kritiki lahko zdaj pojedo svoje besede

21.8.2016

Nogometaši Brazilije so končno osvojili edino lovoriko, ki jim je še manjkala - pred domačimi navijači so namreč prvič postali olimpijski prvaki.

Prosti strel in 11-metrovka Neymarja za zlato Brazilije

Nogomet Prosti strel in 11-metrovka Neymarja za zlato Brazilije

20.8.2016

Nogometaši Brazilije so v finalu turnirja v Riu po 11-metrovkah s 6:5 premagali Nemčijo in po treh porazih v finalih prvič postali olimpijski prvaki.

Nemke prvič olimpijske prvakinje v nogometu; Brazilke brez medalje

Nogomet Nemke prvič olimpijske prvakinje v nogometu; Brazilke brez medalje

19.8.2016

Presenetljivi finale ženskega nogometnega turnirja se na Maracani ni končal s presenečenjem. Nemke so z 2:1 premagale Švedinje in za slovo legendarne trenerke Silvie Neid osvojile Olimp.

Se bo Neymarjeva Brazilija v finalu Ria oddolžila Nemčiji?

Nogomet Se bo Neymarjeva Brazilija v finalu Ria oddolžila Nemčiji?

17.8.2016

Brazilskim zlatim olimpijskim sanjam na poti stoji samo najhujša mora - Nemčija. A Neymar ob Mineirazu (1:7) na SP-ju ni igral, tokrat pa bo osrednji mož olimpijskega finala.

Neymar zadel prvič na igrah in popeljal Brazilijo v polfinale

Nogomet Neymar zadel prvič na igrah in popeljal Brazilijo v polfinale

14.8.2016

Nogometaši Brazilije so se po medlem začetku olimpijskih iger le pobrali in se uvrstili v polfinale turnirja, ki ga še nikoli niso osvojili.

Hope Solo po izpadu ozmerjala Švedinje:

Nogomet Hope Solo po izpadu ozmerjala Švedinje: "Kopica rev"

13.8.2016

Ženska nogometna reprezentanca ZDA se prvič v zgodovini velikih tekmovanj ni uvrstila v polfinale , česar pa svojeglava zvezdnica Hope Solo ni prenesla najbolje.

Branilci naslova Mehičani in Argentinci izpadli, Brazilci naprej

Nogomet Branilci naslova Mehičani in Argentinci izpadli, Brazilci naprej

11.8.2016

Zadnji krog predtekmovanja na moškem olimpijskem nogometnem turnirju je bil usoden za branilce naslova Mehičane.

Neymar in kolegi spet jalovo napadali

Nogomet Neymar in kolegi spet jalovo napadali

8.8.2016

Brazilski nogometaši so na olimpijskem turnirju še drugič zapored razočarali in z Irakom igrali 0:0. Za preboj v četrtfinale se bo Brazilija reševala na tekmi z Dansko.

Braziliji za uvod remi, osem žog v mreži Fidžija

Nogomet Braziliji za uvod remi, osem žog v mreži Fidžija

4.8.2016

Brazilci so nogometni olimpijski turnir začeli v slogu, v katerem igrajo v zadnjem obdobju: neprepričljivo. Južne Afrike niso mogli streti, končalo se je z 0:0.

Sanjajo o zlatu, ki bi Brazilcem zacelilo rano svetovnega prvenstva

Nogomet Sanjajo o zlatu, ki bi Brazilcem zacelilo rano svetovnega prvenstva

4.8.2016

Olimpijski moški turnir je pankrt svetovnega nogometa, a tokrat bo merilo, kako uspešne bodo poletne igre za gostitelje, pri čemer za Brazilce šteje samo in edino zlato!

Brazilke preskočile prvo oviro na nogometnem turnirju

Nogomet Brazilke preskočile prvo oviro na nogometnem turnirju

3.8.2016

Nogometašice Brazilije so z zmago začele olimpijski turnir. S 3:0 so premagale Kitajke. Z 2:0 so Kanadčanke ugnale Avstralke. Brazilke so navdušile svoje navijače.

Nepridipravi Argentincem pripravili neprijetno presenečenje

Nogomet Nepridipravi Argentincem pripravili neprijetno presenečenje

30.7.2016

Člani argentinske olimpijske nogometne reprezentance so bili neprijetno presenečeni, ko so se po prijateljski tekmi z Mehiko v Puebli vrnili v svoj hotel.