Strelstvo - Arhiv

Vrhunci 3. dne: Ragbijsko zlato Avstralkam; trap ostaja

Strelstvo Vrhunci 3. dne: Ragbijsko zlato Avstralkam; trap ostaja "hrvaški"

8.8.2016

Josip Glasnović je Hrvaški priboril prvo medaljo na olimpijskih igrah v Riu de Janeiru, in to kar zlato, saj je postal prvak v trapu. Prvo zlato v ragbiju 7 so osvojile Avstralke.

Vrhunci 1. dne: Zlate kolajne tudi v Vietnam, Argentino in na Madžarsko

Strelstvo Vrhunci 1. dne: Zlate kolajne tudi v Vietnam, Argentino in na Madžarsko

6.8.2016

19-letna ameriška strelka Virginia Thrasher je osvojila prvo zlato medaljo na olimpijskih igrah v Riu de Janeiru, potem ko je zmagala v finalu zračne puške na 10 metrov. Thrasherjeva je v finalu