Erik Salkič je  Interblocku že v 3. minuti zagotovil nedosegljivo prednost. Foto: RTV SLO
Erik Salkič je Interblocku že v 3. minuti zagotovil nedosegljivo prednost. Foto: RTV SLO
Interblock si je rešil kožo

Po zmagi na prvi tekmi s 3:1 so na povratni pred 700 gledalci v Kopru iztržili remi 1:1. Že v 3. minuti je prvo priložnost gostov po akciji Dejana Grabusa in Zorana Pavloviča izkoristil Erik Salkič ter Bonifiko spravil v še težje škripce. Koprčani so do odmora sicer imeli nekaj priložnosti, a niso zadeli.

Bonifika tekmo končala z desetimi
V 60. minuti je po podaji Aleša Šmona Admir Begič le izenačil, Dalibor Volaš in Aljko Rastoder pa sta zapravila 100-odstotni priložnosti. V 75. minuti je sodnik Darko Čeferin zaradi drugega rumenega kartona izključil Aleša Jakomina. Že pred tem je imel Salkič na nogi žogo za zmago Interblocka, vendar tudi on ni bil natančen in ostalo je pri neodločenem izidu.