Edini zadetek je padel v 80. minuti. Ivan Kontek je v kazenskem prostoru za dres vlekel Toma Žurgo, ki je padel, sodnik Asmir Sagrković pa je pokazal na enajstmetrovko. Zanesljivo jo je izvedel Luka Majcen.

Kapetan

Gorenjci so imeli v 90. minuti še eno lepo priložnost za gol, a je poskus Žurge z roba kazenskega prostora ustavila vratnica. Na drugi strani so imeli gostje najlepšo priložnost v 79. minuti, ko je Luka Čadež ustavil strel Mihaela Klepača s 15 metrov.

Celjani zlomili odpor Sežane

Na drugi tekmi dneva je Celje z 2:0 premagalo CB24 Tabor Sežano. Zadela sta Ivan Božič (22.) in Dario Vizinger (72.). Prvi polčas je pripadel Celjanom, čeprav so tudi Kraševci nekajkrat ogrozili vrata domačih. Prvič že v deveti minuti, ko je Dino Stančič zadel vratnico z roba kazenskega prostora. V 16. minuti je na drugi strani zagrozil Dario Vizinger, čigar strel je obranil Arian Rener. V 21. minuti so domači povedli. Mitja Lotrič je z leve strani podal v osrčje kazenskega prostora, tam pa je iz prve sprožil Ivan Božić in dosegel svoj tretji gol. Lotrič, vodilni podajalec, je vpisal že šesto asistenco.

Zadetek s tekme med Triglavom in Aluminijem

Osmi gol Vizingerja za vrh lestvice
V 72. minuti so Celjani podvojili prednost, Jakob Novak je lepo podal za hrbet gostujoče obrambe, kjer je bil Vizinger, ki je zadel osmič v sezoni in je znova sam na vrhu lestvice strelcev.