Drsanje - Arhiv

Pregled 6. dne: Svetovni prvak presenetil Pljuščenka

Olimpijske igre 2010 Pregled 6. dne: Svetovni prvak presenetil Pljuščenka

19.2.2010

Olimpijski zmagovalec v umetnostnem drsanju je postal Američan Evan Lysacek. Branilec naslova iz Torina, Rus Jevgenij Pljuščenko, se je moral zadovoljiti s srebrom.

Od 111 šivov in zlomljenih vretenc do olimpijskega zlata

Olimpijske igre 2010 Od 111 šivov in zlomljenih vretenc do olimpijskega zlata

5.2.2010

Dve hudi poškodbi Stevenu Bradburyju nista preprečili, da bi sanjal olimpijske sanje. Kljub nekoliko slabši formi jih je ob obilici sreče dosanjal v Salt Lake Cityju.

Poštičeva skoraj obupala, zdaj pa naskakuje olimpijski finale

Olimpijske igre 2010 Poštičeva skoraj obupala, zdaj pa naskakuje olimpijski finale

4.2.2010

Teodora Poštič je na evropskem prvenstvu v Talinu zasedla 19. mesto, že z uvrstitvijo na olimpijske igre v Vancouver so se ji izpolnile sanje, a zdaj hoče še več - finalni nastop.

Hughesova počaščena, kot še nikoli v življenju

Olimpijske igre 2010 Hughesova počaščena, kot še nikoli v življenju

30.1.2010

Clara Hughes, edina Kanadčanka, ki je osvojila medaljo tako na poletnih kot na zimskih olimpijskih igrah, bo na odprtju iger v Vancouvru nosila kanadsko zastavo.

Padec prekinil olimpijske sanje Cohenove

Drsanje Padec prekinil olimpijske sanje Cohenove

24.1.2010

Vrnitev po štiriletni odsotnosti s tekmovanj v umetnostnem drsanju se je za Sasho Cohen končala s padcem na ameriškem prvenstvu, kar jo je stalo uvrstitve v Vancouver.

Padec Kostnerjeve ni ustavil na poti na vrh; Poštičeva 19.

Zimski športi Padec Kostnerjeve ni ustavil na poti na vrh; Poštičeva 19.

23.1.2010

Italijanka Carolina Kostner je tretjič postala najboljša umetnostna drsalka v Evropi. Slovenka Teodora Poštič je finale končala na 19. mestu.

Avstralci zgroženi nad ruskim

Drugo Avstralci zgroženi nad ruskim "poklonom" aboriginom

22.1.2010

Ruska umetnostna drsalca Oksana Domnina in Maksim Šabalin, favorita za zlato medaljo na bližajočih se OI v Vancouvru, sta na evropskem prvenstvu občinstvo očarala z nastopom, posvečenim avstralskim ab ...

Uspešno vračanje Sashe Cohen po 4 letih

Olimpijske igre 2010 Uspešno vračanje Sashe Cohen po 4 letih

22.1.2010

Umetnostno drsalka Sasha Cohen zna kljub štiriletni odstotnosti še vedno tekmovati. Po prvem dnevu državnega prvenstva ZDA zaseda 2. mesto, ki jo pelje v Vancouver.