MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Mitja Lisjak

Formula 1 Nova sezona, stara zgodba? Verstappen tudi letos velik favorit.

28.02.2024

V četrtek se v Bahrajnu začenja nova, 75. sezona svetovnega prvenstva v formuli ena. Kaj je novega? Kam je izginil AlphaTauri, kako močni so letos Ferrari, Mercedes in McLaren – in ali sploh lahko kdo izzove Maxa Verstappna v boju za naslov?

Liga NHL Kingsi po kazenskih strelih dobili kalifornijski obračun

25.02.2024

Hokejisti Los Angelesa so po kazenskih strelih dobili tekmo Lige NHL proti Anaheimu. Na koncu je odločil strel Trevorja Moora.

Liga NBA Boston v MSG-ju do osme zaporedne zmage

25.02.2024

Košarkarji Bostona so v noči na nedeljo v Ligi NBA zmagali osmič zapored. V Madison Square Gardnu so s 116:102 premagali New York Knickse.

Premier liga Liverpoolčani dobili generalko za finale ligaškega pokala

21.02.2024

Nogometaši Liverpoola so dobili uvodno tekmo 26. kroga Premier lige proti Luton Townu in še naprej ostajajo na vrhu prvenstvene lestvice. Slavili so s 4:1.

Liga prvakov Le Arnautoviću uspelo premagati Oblaka za zmago Interja

20.02.2024

Nogometaši Interja so dobili prvo tekmo osmine finala Lige prvakov (1:0). Na obračunu proti Atleticu so bili boljši nasprotnik, goste je večkrat rešil slovenski vratar Jan Oblak, ki pa je moral v 79. minuti vendarle priznati premoč.

Liga NBA Kar 397 točk na tekmi vseh zvezd, Lillard MVP obračuna

19.02.2024

Večer rekordov. Tako bi lahko opisali tekmo zvezd v Ligi NBA, v kateri je Vzhod premagal Zahod s kar 211:186. Luka Dončić, ki je bil član začetne peterke Zahoda, je v 23 minutah zbral 7 točk.

Smuk Gut-Behrami tudi v Crans Montani nepremagljiva, Štuhec deveta

16.02.2024

V Crans Montani so alpske smučarke odpeljale šesti ženski smuk za svetovni pokal v letošnji sezoni. Najhitrejša je bila Švicarka Lara Gut-Behrami, ki le še nadaljuje odlične predstave v zadnjem času.

Liga NBA Warriorsi zdržali nalet Utaha, Sexton zgrešil met za podaljšek

16.02.2024

Košarkarji Golden Stata so dobili gostovanje v Ligi NBA. V Salt Lake Cityju so s 140:137 ugnali Utah, junak tekme je bil Klay Thompson.

Liga NHL Boston dobil obračun najboljših ekip v ligi

09.02.2024

Hokejisti Bostona so v noči na petek gladko dobili tekmo Lige NHL v domačem TD Gardnu. S 4:0 so ugnali Vancouver in prekinili njegov niz 12 tekem, na katerih je osvojil vsaj točko.

Liga NBA Boston s čvrsto obrambo dobil generalko pred obračunom z Lakersi

31.01.2024

Košarkarji Bostona so dobili generalko pred derbijem Lige NBA, ko se bodo v noči na torek pomerili z Los Angeles Lakersi. V TD Gardnu so s 129:124 premagali Indiano, čez ciljno črto pa jih je v končnici pripeljala čvrsta obramba.

Španski superpokal Vinicius s hat-trickom Real Madridu prinesel 13. zvezdico

14.01.2024

Nogometaši madridskega Reala so letošnji zmagovalci španskega superpokala. V finalu, ki je bil odigran v Riadu v Savdski Arabiji, so na el clasicu s 4:1 premagali Barcelono. Junak srečanja je bil napadalec Vinicius Junior.

Smučarski skoki Kobajaši v Wisli le dočakal prvo letošnjo zmago, Kos četrti

14.01.2024

Japonec Rjoju Kobajaši je veliki zmagovalec nedeljske tekme za svetovni pokal v smučarskih skokih v Wisli. To je bila za zmagovalca novoletne turneje sploh prva zmaga v letošnji sezoni. Lovro Kos je osvojil četrto mesto.