13.08.2024

Olimpijske igre v Parizu so se končale v nedeljo. Fotografska agencija Reuters je objavila jagodni izbor fotografij s 33. poletne olimpijade oziroma Pariza 2024, mi vam jih predstavljamo 24.

OI 2024 Slovenija po eni najboljših predstav v zgodovini v polfinalu!

07.08.2024

Slovenska rokometna reprezentanca se je uvrstila v polfinale, potem ko je v četrtfinalu s 33:28 premagala Norveško! Za finale se bo v petek ob 21.30 udarila z izbrano vrsto Danske.

Tenis Đoković sanjsko kariero zaokrožil z olimpijskim zlatom

04.08.2024

24 osvojenih turnirjev za grand slam. Največ osvojenih turnirjev serije ATP 1000, zaključnih turnirjev ... zdaj je postal še olimpijski zmagovalec. Srb Novak Đoković je v finalu turnirja v Parizu s 7:6 (3) in 7:6 (2) ugnal Španca Carlosa Alcaraza.

Rokomet Slovenke v drugem polčasu trčile ob švedski zid, a drago prodale svojo kožo

03.08.2024

Slovenske rokometašice so sklenile svoje nastope na olimpijskem turnirju v Parizu. Potem ko so v zadnjem krogu skupinskega dela izgubile s 27:23 proti Švedinjam, so ostale brez možnosti za četrtfinale.

Kajak/Kanu Kauzer po kazni brez finala: "Iskreno, danes se mi gnusi vse skupaj!"

01.08.2024

Kajakaš Peter Kauzer je v polfinalu slaloma na divjih vodah na olimpijskih igrah v Parizu po pribitku 50 sekund ostal brez možnosti za finale. Osvojil je 18. mesto. Olimpijski zmagovalec je postal Italijan Giovanni de Gennaro.

Odmevi po veliki zmagi Ferlin: Danes bi lahko igrali s katero koli ekipo in bi zmagali

31.07.2024

"Nekako smo odigrali vse na najvišji ravni: od obrambe do napada. Nismo izgubljali žog, vratarja sta bila vrhunska," je po zmagi Slovenije nad Švedsko (29:24) dejal prvi strelec Blaž Janc.

Rokomet Ferlin, Janc in Vlah popeljali Slovenijo do zmage nad Hrvaško

29.07.2024

Slovenski rokometaši so se pobrali po porazu s Španijo in dobili tekmo 2. kroga olimpijskega turnirja v Parizu, potem ko so z 31:29 premagali izbrano vrsto Hrvaške.

Formula 1 Russell zaradi prelahkega avtomobila diskvalificiran, zmaga pripadla Hamiltonu

28.07.2024

George Russell (Mercedes) je prvi prečkal ciljno črto na dirki formule ena za VN Belgije v Spa-Francorchampsu, a je bil zaradi prelahkega vozila diskvalificiran. Zmago je tako 'podedoval' moštveni kolega Lewis Hamilton.

Namizni tenis Jorgić in Kožul uspešno v 2. krog turnirja

28.07.2024

Namiznoteniški igralec Deni Kožul se je uvrstil v 2. krog olimpijskega turnirja, potem ko je v uvodnem krogu s 4:2 po napetem boju premagal Indijca Šaratha Kamala. Tam bo zaigral tudi Darko Jorgić, ki je s 4:2 strl Singapurca Izaaca Queka.

Rokomet Danke v drugem polčasu kaznovale napake Slovenk z visoko zmago

25.07.2024

Slovenske rokometašice so premierno nastopile na olimpijskih igrah. V 1. krogu skupine A so se pomerile z izbrano vrsto Danske in izgubile s 27:19.

Zadnja etapa Pogačarjev šampionski dan skozi fotografski objektiv

21.07.2024

Tadej Pogačar je petim zmagam na gorskih etapah za konec dodal še zmago v vožnji na čas. Pogi živi v svojem (kolesarskem) svetu, razvaja nas s prizori, ko v rumenem z dvignjenimi rokami prečka ciljne črte etap. Kako je bilo videti tokrat?

Formula 1 Norris primoran Piastriju prepustiti zmago v Budimpešti

21.07.2024

Oscar Piastri (McLaren) je veliki zmagovalec dirke formule ena za VN Madžarske v Budimpešti. Drugo mesto je osvojil njegov moštveni kolega Lando Norris, tretji je bil Lewis Hamilton (Mercedes).