Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Šport - Arhiv

Ilka Štuhec trenutno drži 14. mesto

Slovenska smučarka Ilka Štuhec se je po februarski poškodbi kolena vrnila v svetovni pokal in na uvodnem smuku sezone v Lake Louisu osvojila 14. mesto.

Odermatt v Beaver Creeku do uspeha kariere, Hrobat presenetil s 16. mestom

Marco Odermatt je presenetljivi zmagovalec superveleslaloma v Beaver Creeku. 22-letni Švicar se je veselil prve zmage v svetovnem pokalu. Najboljši Slovenec je bil Miha Hrobat na 16. mestu.

Zorman izbral 28 kandidatov za Švedsko, bo tudi nasledil Vujovića?

Uroš Zorman, dozdajšnji pomočnik pred kratkim odstavljenega selektorja slovenske rokometne reprezentance Veselina Vujovića, je oblikoval širši spisek 28 igralcev za nastop na januarskem evropskem prvenstvu na Švedskem.

Najboljši Slovenec deveti Bartol, na tekmi brez Zajca in Semeniča

Norvežan Johann Andre Forfang je dobil kvalifikacije smučarjev skakalcev pred sobotno tekmo za svetovni pokal v Nižnem Tagilu. Na tekmo se je uvrstilo pet Slovencev, najboljši je bil Tilen Bartol na devetem mestu, medtem ko je Timiju Zajcu spodletelo.

Wozniackijeva bo pri 29 letih končala kariero v Melbournu

Nekdanja prva igralka sveta Caroline Wozniacki je sporočila, da bo po Odprtem prvenstvu Avstralije končala kariero. 29-letna Danka je bila 71 tednov na vrhu lestvice WTA. Osvojila je 30 turnirjev WTA, edini grand slam pa je dobila lani v Melbournu.

Ženska štafeta s slovenskim rekordom sedma, Vozlova 13.

Slovenska ženska štafeta na 4 x 50 m prosto je na evropskem plavalnem prvenstvu v Glasgowu osvojila sedmo mesto. Neža Klančar, Katja Fain, Janja Šegel in Tjaša Pintar so z 1:38,96 izboljšale tudi slovenski rekord.

10 vprašanj o Ilki Štuhec

Najboljša slovenska smučarka zadnjih let Ilka Štuhec se v Lake Louisu po poškodbi vrača v svetovni pokal alpskega smučanja. Kako dobro jo poznate?

Blaž Kramer: Vedno sem izbral težjo pot, a sem se pri tem veliko naučil

"Dajmo času čas. Vsak sanja o reprezentanci, a najprej moram ostati zdrav in pustiti pečat v Zürichu," je Blaž Kramer počaščen, a hkrati prizemljen ob omembi, da je s serijo golov v Švici postal najbolj vroča slovenska nogometna ladja na obzorju.

Po bridkem porazu s Srbijo Slovenke brez napredovanja

Slovenskim rokometašicam je na odločilni tekmi skupinskega dela s Srbijo spodletelo. Za napredovanje med najboljših 12 reprezentanc sveta bi morale Slovenke zmagati, a so na dramatični tekmi na koncu izgubile s 27:29.

Luki Dončiću nagrada Sports Illustrated za športni preboj leta

Slovenski košarkarski biser Luka Dončić se lahko pohvali z novim priznanjem. Slovita ameriška revija Sports Illustrated je zvezdniku Dallas Mavericksov podelila nagrado za največji športni preboj leta 2019.

Cas prepolovil Fifino kazen za Chelsea

Angleški nogometni prvoligaš Chelsea bo lahko že v januarskem prestopnem roku spet dejavno sodeloval pri nakupu igralcev, potem ko je Mednarodno razsodišče za šport Cas v Lozani njegovo kazen prepovedi zmanjšalo za polovico.

Ponesrečen četrtfinalni nastop Flisarja na prvi tekmi zime

V Val Thorensu se je začela sezona smučarskega krosa za svetovni pokal. Filip Flisar se je na petkovo in sobotno tekmo uvrstil z 10. časom kvalifikacij, a na prvi tekmi je po slabem štartu obtičal v četrtfinalu.

Prvaki so omejili Hardna, ne pa preostalih Raket

Prvi strelec Lige NBA James Harden je bil v Torontu tarča Raptorsov, ki jim ga je uspelo omejili na "le" 23 točk, a zato so bile razpoložene ostale Rakete in Houston je pri prvakih doma slavil s 119:109.

Za konec "jeseni" remi Mure in Brava

Jesenski del Prve lige se je končal v Fazaneriji, kjer so se nogometaši Mure in Brava razšli z remijem (1:1). Sobočani so tako po 20. krogu državnega prvenstva peti, Ljubljančani pa na devetem mestu.

Moški nocoj na prvem delu trilogije v Beaver Creeku

Alpski smučarji so se iz Lake Louisa preselili v Beaver Creek, kjer bodo severnoameriško turnejo zaključili s tremi tekmami. Prvi bo nocoj ob 18.45 s prenosom na TV SLO 2 in MMC-ju na sporedu superveleslalom.

Ilka si je za petek izbrala številko 13

Ilka Štuhec se po še eni poškodbi na tekme svetovnega pokala vrača v Lake Louisu, prizorišču, kjer je pred tremi leti dosegla svoji prvi zmagi v svetovnem pokalu.

James s trojko v zadnji sekundi preprečil drugi podaljšek

Košarkarji CSKA-ja so s trojko Mika Jamesa v zadnji sekundi podaljška s 85:82 premagali Žalgiris. Crvena zvezda je dosegla prestižno zmago v Milanu, kjer je Olimpio ugnala s 77:67.

Štuhčeva na zadnjem treningu smuka na 13. mestu, Liejeva znova najhitrejša

Ilka Štuhec je na zadnjem treningu pred petkovim smukom svetovnega pokala v Lake Louisu dosegla 13. čas. Najhitrejša je bila Norvežanka Kajsa Vickhoff Lie, ki je Slovenko prehitela za sekundo in štiri stotinke. Štuhčeva bo edina Slovenka na štartu.

Silva odpuščen po polomu na mestnem derbiju - Ferguson začasni trener Evertona

Vodstvo Evertona je odpustilo trenerja Marca Silvo, ki je vodil ekipo v zadnjem letu in pol. Po porazu na derbiju Merseyside proti Liverpoolu z 2:5 v sredo zvečer na Anfieldu je Everton padel na 18. mesto, ki vodi v drugo ligo.

Vodstvo Houstona se bo pritožilo zaradi nepriznanega koša Hardna

V Ligi NBA je še vedno vroča tema nepriznani koš Jamesa Hardna v torek zvečer v San Antoniu. Rocketsi so izgubili po dveh podaljških s 133:135 proti Spursom. Vodstvo kluba bo vložilo uradno pritožbo.