Anže Kopitar je dosegel deveti gol sezone, a Los Angelesu to ni pomagalo. Foto: AP

Za zmagovalce so zadeli Phil Kessel, Lawson Crouse in Christian Fischer. Fischer je z zadetkom v prazen gol ob koncu 58. minute za vodstvo s 3:1 odločil dvoboj, čeprav so gostitelji sredi predzadnje minute znižali zaostanek, uspešen je bil Nikolaj Prohorkin. Kojoti so zmagali petič na zadnjih sedmih tekmah.

Kapetan Los Angelesa Anže Kopitar, to sezono vodilni po točkah (24) v svoji ekipi, je v drugi tretjini po podaji Drewa Doughtyja z igralcem več zadel za izenačenje na 1:1. To je bil deveti gol Hrušičana to sezono, skupno pa je dosegel točko na osmih od devetih zadnjih tekem in vsaj točko na 17 od 23 tekem Los Angelesa to sezono.

Jonathan Quick je zaustavil 16 strelov.

"Ko proti Kojotom zaostajaš z 0:1, se je težko vrniti. Tekmo je odločil njihov dober start, medtem ko smo mi zaspali in se prepozno vključili v igro," je po tekmi dejal domači hokejist Blake Lizette.

Naslednja tekma Los Angeles čaka v ponedeljek, ko bodo na domačem ledu gostili kalifornijske tekmece San Jose Sharks.