Clay Matthews se je večkrat ponorčeval iz Kaepernicka. Med drugim je tudi imitiral Kaepernickovo napenjanje mišic. Foto: Reuters
CJ Spiller in Drew Brees
CJ Spiller je po zadnji akciji na tekmi svojemu podajalcu Drewu Breesu vrnil žogo. Foto: Reuters

Gostujoči podajalec Aaron Rodgers (22/32, 224 jardov) je že v prvem napadu v končni coni našel Richarda Rodgersa. Podobno se je začel tudi drugi polčas, ko so Packersi s prvim napadom dosegli 7 točk. Aaron Rodgers je s tekom, dolgim za 17 jardov, prišel le en jard do končne cone, ko je svoje opravil John Kuhn, ki se je po svoji stari navadi uspešno zvalil do touchdowna.

Colin Kaepernick je imel spet slab dan, po zraku (13/25) je pridobil 160 jardov in vrgel eno prestreženo podajo. V zadnji četrtini se je nanj spravil še gostujoči branilec Clay Matthews, ki je kričal: "Ti nisi Russell Wilson!" Podajalec Seattla je namreč lani v konferenčnem finalu prav proti Green Bayu zrežiral neverjeten preobrat, izničil 12 točk zaostanka in popeljal Seahawkse na drugi zaporedni Super Bowl.

Prvi poraz Arizone
Četrtič v sezoni so zmagali še Carolina, Atlanta, Denver in Cincinnati. Presenečenje je pripravil St. Louis, ki je v gosteh ukanil Arizono s 24:22. Pri Ramsih je blestel tekač Todd Gurley, ki je dosegel dva zadetka in priboril 146 jardov. Gostujoči podajalec Nick Foles (171 jardov) je podal za tri zadetke.

Tudi Brees v družbi 400 TD-jev
Prvo zmago v sezoni je dosegel New Orleans, ki je v podaljšku premagal Dallas s 26:20. Drew Brees je podal C. J. Spillerju, ta se je iztrgal gostujoči obrambi in po teku, dolgem za 80 jardov, gostiteljem prinesel težko pričakovano zmago. Brees je postal peti podajalec, ki je zbral 400 TD-jev. Dallas je po poškodbi Tonyja Roma in Deza Bryanta izgubil še drugič zapored, a ima srečo, saj v diviziji NFC vzhod nobena ekipa pretirano ne blesti.