Rezultati iskanja

Cast Moj RTV Televizija MMC Radio Kazalo

Svetovni pokal v nordijskem smučanju

Domen Prevc na stopničkah, Zajc z daljavo dneva šesti

V Saporu so se mu stopničke izmaknile, na letalnici na Kulmu pa ne: Domen Prevc (236,0/224,0) je na prvi tekmi sezone v poletih osvojil tretje mesto. Zmagal je Halvor Egner Granerud s poletoma 238,0 in 231,0 metra. V finalu je bil izjemen Timi Zajc.

311

Več novic

V Les Roussesu prvi dan najboljša Harald Oestberg Amundsen in Ebba Andersson

Harald Oestberg Amundsen in Ebba Andersson sta zmagovalca preizkušnje smučarjev tekačev za točke svetovnega pokala na 10 km v prostem slogu v Les Roussesu. Najboljša slovenska uvrstitev je 30. mesto Anje Mandeljc.

1

Kobajaši v finalu do druge zmage v Saporu, Domen Prevc četrti

Rjoju Kobajaši je sijajen konec tedna na olimpijski skakalnici Okurajama v Saporu zaokrožil z drugo zmago. V finalni seriji je pristal pri 143 metrih in za 12 točk ugnal Halvorja Egnerja Graneruda. Domen Prevc je končal na odličnem četrtem mestu.

64

Najboljša francoska dvojica, Šimenc in Črv zasedla 11. mesto

Francoza Renaud Jay in Richard Jouve sta bila najboljša na ekipni sprinterski tekmi za svetovni pokal smučarskih tekačev v Livignu. Miha Šimenc in Vili Črv sta v prvi slovenski ekipi zasedla 11. mesto.