Jonathan Marchessault je imel uspešen večer. Foto: Reuters

Gostitelji so še po dveh tretjinah vodili z 2:1, nato je na led stopil Jonathan Marchessault, ki je v razmiku osmih minut zabil kar tri gole in tehtnico popolnoma obrnil na stran Vegasa. Knightsi so niz zmag podaljšali na štiri.

Toronto je klonil na gostovanju pri Philadelphii s 6:1. Nekdanji član Toronta Matt Stajan se je nekaj dni pred 36. rojstnim dnem upokojil. V Ligi NHL je odigral 1.003 tekme, na katerih je zbral 413 točk.

Liga NHL, tekme 3. decembra

BOSTON – CAROLINA 2:0
MONTREAL – NY ISLANDERS 4:2
FLORIDA – MINNESOTA 2:4
NEW JERSEY – VEGAS 3:4
PHILADELPHIA – TORONTO 6:1
COLUMBUS – ARIZONA 2:4
NASHVILLE – TAMPA BAY 2:3 (podaljšek)
WINNIPEG – DALLAS 5:1
VANCOUVER – OTTAWA 5:2
SAN JOSE – WASHINGTON 2:5

Tekme 4. decembra:
TORONTO – COLORADO
PITTSBURGH – ST. LOUIS
EDMONTON – OTTAWA
LA VEGAS – WASHINGTON

Vzhodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
Boston Bruins28203545
Washington Capitals29204545
New York Islanders26186238
Philadelphia Flyers28167537
Carolina Hurricanes281611133
Pittsburgh Penguins27149432
Florida Panthers27139531
Buffalo Sabres281310531
Montreal Canadiens281210630
Toronto Maple Leafs291312430
Tampa Bay Lightning25139329
New York Rangers261310329
Columbus Blue Jackets271112426
Ottawa Senators281116123
New Jersey Devils27914422
Detroit Red Wings30720317
Zahodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
St. Louis Blues29185642
Edmonton Oilers29179337
Arizona Coyotes29169436
Winnipeg Jets281710135
Colorado Avalanche26168234
Vegas Golden Knights301511434
Dallas Stars291511333
Vancouver Canucks291411432
San Jose Sharks291513131
Minnesota Wild281311430
Calgary Flames291312430
Nashville Predators271210529
Anaheim Ducks281212428
Chicago Blackhawks271012525
Los Angeles Kings281115224