Predlogi

Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Svetovni pokal v biatlonu

Švedinje dobile štafeto v Novem Mestu, Slovenke zaostale za krog po treh predajah

Švedinje Mona Brorsson, Hana Oeberg, Linn Persson in Elvira Oeberg so zmagovalke ženske biatlonske štafetne tekme na 4 x 6 km za svetovni pokal v Novem Mestu na Češkem. V finišu so za dobro sekundo ugnale Belorusinje, tretje so bile Francozinje.

3

Več novic

Francozi dobili tesen obračun z Norvežani, Slovenci deseti

Francoski biatlonci so zmagovalci štafetne preizkušnje za svetovni pokal v Anterselvi, potem ko so le za 0,8 sekunde premagali Norvežane. Tretja je bila Rusija.

1

Zmaga Rusa Loginova, 36. Alex Cisar osvojil prve točke v karieri

Rus Aleksander Loginov je zmagovalec tekme biatloncev na 20 kilometrov v Anterselvi. Najboljši Slovenec je bil Alex Cisar na 36. mestu, s čimer se je veselil sploh prvih točk v karieri.

6

Tarjei Bø dobil skupinski štart v Oberhofu; Fak 18.

Tekmo s skupinskim štartom na 15 km za svetovni pokal v biatlonu je v Oberhofu dobil Norvežan Tarjei Bø. Jakov Fak je s tremi nepokritimi tarčami zasedel 18. mesto.