Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...

"Štef" in llka drug drugega vozila v samokolnici

Slovenski alpski smučarji so spet predstavili, kako vneto trenirajo na novo sezono. Na Krvavcu so pripravili prijetno druženje, na katerem so Žan Kranjec, Štefan Hadalin, Meta Hrovat in Maruša Ferk spregovorili o dosedanjih poletnih pripravah.

Toji Ellison po dramatičnem zaključku zlato v Minsku

Lokostrelka Toja Ellison je na evropskih igrah v Minsku Sloveniji priborila četrto kolajno. Nosilka slovenske zastave na odprtju iger je v disciplini sestavljeni lok osvojila zlato.

Bernal: Thomas bo naš kapetan na Touru

Ekipa Ineos (nekdanji Sky) je zadnjih sedem let prevladovala na Dirki po Franciji. Štirikratni zmagovalec Chris Froome je po hudem padcu že končal sezono. Branilec naslova Geraint Thomas ni v formi, zato pa blesti Egan Bernal.

Juvanova blizu glavnega žreba, Role in Kavčiča ne bo na sveti travi

Blaž Rola in Blaž Kavčič sta izpadla v drugem krogu kvalifikacij za tretji grand slam sezone v Wimbledonu, ki bo potekal med 1. in 14. julijem. Uspešnejša je bila Kaja Juvan, ki je ugnala Turkinjo Basak Eraydin s 4:6, 7:6 in 6:3.

Porzingis ima na mizi 158 milijonov vredno pogodbo

V noči na ponedeljek se bo v Ligi NBA začel prestopni rok in prva domina, ki bo padla v Dallasu, je podpis pogodbe s Kristapsom Porzingisom.

Halepova unovčila 40 neizsiljenih napak Hercogove

Simona Halep je v osmini finala teniškega turnirja serije Premier v Eastbournu premagala Polono Hercog s 6:1, 4:6 in 6:3. Romunka se bo v četrtfinalu pomerila z lansko zmagovalko Wimbledona Angelique Kerber.

Slovenke odštevajo ure do obračuna z Madžarsko

Slovenska ženska košarkarska reprezentanca nestrpno čaka začetek evropskega prvenstva v Srbiji, ki ga bo v četrtek ob 16.00 v Nišu odprla s tekmo proti Madžarski.

Manchester United plačal 56 milijonov evrov za 21-letnika

Manchester United se je dogovoril s Crystal Palaceom za prestop desnega bočnega branilca Aarona Wan Bissake. Za mladega angleškega reprezentanta so rdeči vragi odšteli 56 milijonov evrov.

Voziti gokart težje od dirkalnika formule ena? Pa kaj še!

Mladi dirkač formule ena Max Verstappen se je ostro odzval na izjave, da je dirkati z gokartom težje od dirkanja z dirkalnikom v kraljici motošporta.

Grgić: Nika Barič je trenutno najbolj podcenjena športnica v Sloveniji

"Če so glave prave, potem se da v vseh kategorijah igrati tudi z najboljšimi reprezentancami," je v intervjuju za MMC povedal selektor ženske košarkarske reprezentance Damir Grgić.

Sirk se bo na Poljskem pridružil Boharju

Najboljši strelec Mure v lanski sezoni Rok Sirk je pred prestopom v Zaglebie Lubin, ki je prejšnjko sezono osvojil šesto mesto v prvi poljski ligi. Vest so muraši potrdili na uradni spletni strani.

Sixt Primorsko okrepil izkušeni Američan

Državni košarkarski prvak Sixt Primorska je po Žigi Dimcu pripeljal drugo okrepitev za novo sezono. Dveletno pogodbo je podpisal ameriški branilec Stephen Holt.

Slovenija dobila prvo finalno tekmo Evropske srebrne lige

Slovenske odbojkarice so na prvi tekmi finala Evropske srebrne lige premagale Romunijo. V Mislinji so slavile s 3:1 v nizih. Povratno srečanje bo v petek v Alexandrii.

Lampard dobil zeleno luč za pogovore s Chelseajem

Vodstvo Derby Countyja je trenerju Franku Lampardu prižgalo zeleno luč za pogovore s Chelseajem. Legendarni vezist, ki je 13 sezon blestel na Stamford Bridgeu, bo zelo verjetno na klopi nasledil Maurizia Sarrija, ki bo v novi sezoni vodil Juventus.

Martensova v 91. minuti z bele točke popeljala Nizozemke v četrtfinale

Nogometašice Nizozemske so na zadnji tekmi osmine finala svetovnega prvenstva v Rennesu premagale Japonsko z 2:1 in se bodo v četrtfinalu srečale z Italijo.

Novak Đoković

To je njihovo pravilo in ga moramo spoštovati, vendar sem presenečen. Roger je najboljši vseh časov in rekorder Wimbledona, in če si kdo zasluži, je to on. A hkrati govorimo o Nadalu. Z mesta drugega nosilca bo izrinil njega, in to me preseneča.

Everton od Barcelone odkupil Andreja Gomesa

Barcelona in Everton sta se dogovorila za prestop portugalskega nogometaša Andreja Gomesa. Odškodnina, ki jo bo klub iz Liverpoola odštel Kataloncem, znaša 25 milijonov, ki pa bo z dodatki lahko še nekoliko višja.

Odmevna okrepitev: V Novo mesto prihaja hrvaški reprezentant

Novomeško Krko je pred novo sezono okrepil Ivan Ramljak. 28-letni krilni košarkar je nazadnje igral za Cedevito, je pa tudi hrvaški reprezentant.

Hercogova z odliko prestala dvojni spored, Zidanškova izpadla

Na teniškem turnirju serije Premier v Eastbournu je imela Polona Hercog zares naporen dan. V 1. krogu je izločila Barboro Strycovo, nato pa v 2. krogu še Pauline Parmentier z 2:6, 6:2 in 7:6. Arina Sabalenka je s 6:2 in 6:3 ugnala Tamaro Zidanšek.

Evropske igre: zdesetkani judoisti sedmi v mešani ekipi

Na evropskih igrah v Minsku so izvedli temo mešanih ekip v judu. Evropski prvaki so postali Rusi, Slovenija pa je bila ob vseh poškodba zadovoljna že z osvojitvijo sedmega mesta.